در اینستاگرام ما را دنبال کنید

instagram.com/hadisigroup

نمونه سوال و کتاب تست آزمون استخدامی درس ریاضی

نمونه سوال و کتاب تست آزمون استخدامی درس ریاضی

ریاضی
مقالات آموزشی

نمونه سوال و کتاب تست آزمون استخدامی درس ریاضی

گروه آموزشی حدیثی با جمع‌آوری تمامی پکیج‌های ریاضی، داوطلبان را در این مسیر کمک می‌کند. شما دیگر نیازی به حفظ کردن فرمول‌های ریاضی نخواهید داشت. دوره ریاضی جامع رشته ریاضی به شما کمک می‌کند تا تمامی نمونه سوال ریاضی استخدامی و فرمول‌ها و مسائل را با الگوهای بسیار ساده آموزش ببینید.
منابع استخدامی گروه آموزشی حدیثی اولین منابعی می باشند که ویژه آزمون استخدامی طراحی شده اند که بسیار ساده و روان و قابل فهم ، تمام دروس علوم آزمایشگاهی را از صفر تا صد آموزش می دهند که شما مطالب دقیقاً هم سطح و هم سبک آزمون استخدامی را یاد می گیرید و در کم ترین حجم و زمان ، بیشترین بازدهی را خواهید داشت ، درس خواندن برای شما لذت بخش می شود .


جزوه ریاضی + تست ویژه آزمون استخدامی


دانلود نمونه سوال ریاضی ِویژه استخدام

درس ریاضی و آمار مقدماتی استخدامی یکی از دروس عمومی و مشترک اکثر آزمون های استخدامی است و اکثرا شرکت کنندگان در آزمون استخدامی، بعلت عدم تسلط کافی بر این درس، از صرف وقت خود در این آزمون صرف نظر می کنند.

در حالی که کسب نمره لازم از درس ریاضی و آمار تاثیر به سزایی در نمره قبولی در آزمون دارد.گروه آموزشی حدیثی، منابع آموزشی ویژه آزمون های استخدامی با توجه به درخواست اکثر کاربران، دوره آموزشی بصورت ویدئویی تهیه کرده است.

که با شرکت در این دوره، ضمن یادگیری مفاهیم کاربردی و خلاصه وار مباحث ریاضی و آمار مقدماتی، با نحوه تست زنی در این آزمون آشنا می شوند و با تسط بر این مباحث می توانند به راحتی نمره قبولی در آزمون بدست بیاورند.

سوالات درس ریاضی و آمار به تفکیک

 • سوالات ثابت ریاضی :مجموعه ها، دنباله و تصاعد، توان و رادیکال، جبر و معادله درجه یک، چندجمله ای ها و و روابط و اتحاد ها، تابع و دامنه و برد، ترکیب و شمارش در احتمال، شاخص های پراکندگی، جدول و نمودار اطلاعات
 • سوالات معمولا ثابت : معادله خط، آمار توصیفی، معادله درجه دوم، ماتریس و مختصات
 • سوالات ثابت دربرخی گروه ها : محاسبه حد و مشتق توابع، مثلثات، معادله درجه دوم، هندسه ( حجم و مساحت و .. ) ، ماتریس و مختصات، آمار توصیفی، معادله خط
 • سوالات متفرقه : انتگرال، کاربرد مشتق، محاسبه مجانب

ریاضی آزمون استخدامی علوم آزمایشگاهی

جزوه ای که در این قسمت برای شما عزیزان تدارک دیده شده در بر گیرنده توضیحات گام به گام و آموزش جامع و کامل تمامی مباحث حائز اهمیت منابع مورد نظر بوده و از این نظر یک منبع دقیق و جامع از بخش اطلاعات عمومی آزمون های استخدامی محسوب می شود.
جزوه ریاضی آزمون استخدامی به گونه ای تدوین و طراحی شده که در بر گیرنده تمام مطالب مهم و نکات کلیدی و پر تکرار طی سال های گذشته بوده و هیچ مطلب مهمی را از قلم نینداخته است.

این کتاب به دلیل شامل بودن درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش و سایر مجریان آزمونها، برای تمام آزمونهای استخدامی مانند آموزش و پرورش، آزمونهای فراگیر، تامین اجتماعی، وزارت نیرو، قوه قضاییه، سازمان امور مالیاتی،وزارت بهداشت، دانشگاههای علوم پزشکی و آزمون استخدامی بانکها و … مفید میباشد و شما را بی نیاز از مطالعه سایر منابع و کتابها می نماید.

دانلود جزوه و سوالات ریاضی استخدامی با پاسخ

همان طور که می دانید، ریاضیات در تمام بخش های زندگی ما حضور داشته و نادیده گرفتن آن یک امر غیر ممکن می باشد. به همین دلیل است که در هر رتبه شغلی، برخورداری از دانش ریاضی به اندازه مشخصی مورد نیاز است.

تقریبا می توانیم بگوییم که شغلی را نمی توان پیدا کرد که برای انجام آن به دانش ریاضی نیازی نباشد. در جامعه امروزی ما تعداد دانش آموختگان تحصیل کرده دانشگاه بالا است و به طور کلی دانش ریاضی افراد در حد قابل قبولی است.

از طرفی دیگر به دلیل وجود تعداد بالای دانش آموختگان، یک رقابت تنگاتنگ جهت به دست آوردن فرصت های شغلی مختلف میان داوطلبان ایجاد شده است. از این رو برای این که عدالت میان شرکت کنندگان برقرار شود، آزمون هایی برگزار می شوند که متقاضیان می توانند با شرکت در آن ها، برای به دست آورد مرتبه شغلی مورد نظر خود تلاش ‌کنند.

نمونه سوال ریاضی استخدامی

آزمون استخدامی ریاضی علوم و تحقیقات

آزمون های استخدامی دولتی دارای دو بخش عمومی و تخصصی بوده که بخش عمومی شامل ۷ درس می باشد و یکی از این دروس ریاضی و آمار مقدماتی می باشد. برای آمادگی شما عزیزان برای این درس این بسته که حاوی جزوه آموزشی می باشد، توسط گروه آموزشی حدیثی عرضه و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

این بسته برای تمامی آزمون های استخدامی دولتی و خصوصی (آموزش و پرورش، دستگاه های اجرایی، بانک ها و سایر سازمان ها) که دارای آزمون درس ریاضی و آمار مقدماتی میباشند، مفید هست.

درسنامه ای که در این بسته گنجانده شده است به صورت خلاصه و مفید بوده و شما را قادر می سازد حتی با چند روز زمان نیز بتوانید تا جایی که میتوانید اطلاعات خود را در زمینه ریاضی و آمار مقدماتی بهبود بخشید.


جزوه ریاضی + تست ویژه آزمون استخدامی


نمونه سوالات ریاضی آزمون استخدامی تامین اجتماعی

جزوه و نمونه سوالات ریاضی استخدامی

دروسی که در این مجموعه برای شما عزیزان گرد آوری شده اند به گونه ای تعیین و جداسازی شده اند که پوشش دهنده تمام مطالب موجود در آزمون های استخدامی باشند. از طرفی، سوالات به نحوی تنظیم‌ شده اند که مدت زمان لازم برای مطالعه تمام دروس تقریبا یکسان باشد تا شما بتوانید در مطالعات خود، تداوم و استمرار داشته باشید.

در هر درس از این مجموعه، فرمول ها، روش ها و نکات مهم برای شما توضیح داده شده اند که در کنار آن ها، مثال هایی برای فهمیدن نحوه کاربرد مطالب در کنار پاسخ سوالتت آورده شده است تا فراگیران این مباحث بتوانند در کنار یادگیری مطالب به تست های مربوطه بپردازند تا بتوانند از این طریق به تمامی مباحث و سر فصل های آزمون تسلط پیدا کنند.

مجموعه ای که هم‌ اکنون در اختیار شما قرار گرفته است می تواند پاسخگوی نیاز تمامی متقاضیان شرکت در انواع آزمون های استخدامی، دانش آموزان و داوطلبان کنکور رشته های علوم انسانی، علوم و معارف اسلامی، هنر و روی هم رفته کلیه عزیزانی باشد که علاقه مند به یادگیری ریاضیات و آمار مقدماتی بوده و قصد دارند که در آزمون استخدامی به درصد خوبی در این درس دست پیدا کنند تا بدین ترتیب بتوانند در عنوان شغلی مورد نظر خود به قبولی دست پیدا کنند.

مباحث عمده درس ریاضی و آمار در آزمون‌ استخدام

الف : ریاضی مقدماتی

 1. حساب: (اعداد و نماها، بردار، توان­ رسانی و ریشه­ گیری، مجموعه­ ها، الگو و دنباله)
 2.  جبر: (معادلات درجه اول و معادله خط، معادلات درجه دوم و حل آنها، چندجمله­ ای­ ها و اتحادها، عبارات گویا، تابع، توابع ­نمایی و لگاریتمی، نامعادلات، ماتریس)
 3. هندسه: (دایره، مثلث، اشکال فضایی)
 4.  مثلثات: (نسبت­ ها و قوانین مثلثاتی)

ب- آمار مقدماتی

 1. آمار و کاربردهای آن: (جامعه و نمونه، شاخص­ های مرکزی، شاخص­ های پراکندگی، همبستگی و رگرسیون)
 2.  ترکیبیات: (اصول شمارش)
 3. احتمال وکاربردهای آن: (احتمال و پدیده ­های تصادفی در فضای پیوسته و گسسته)

کتاب تست ریاضی استخدامی وزارت بهداشت

دارا بودن منابع مطالعاتی مناسب برای شرکت در آزمون استخدامی یکی از کلیدی‌ترین گام‌ها در مسیر شرکت در آزمون استخدامی وزارت بهداشت و درمان است. آزمون‌های استخدامی درست مانند کنکور ورود به دانشگاه دارای منابع مطالعاتی هستند.

حقیقت امر این است که سوالات آزمون استخدامی وزارت بهداشت مانند سوالات کنکور ارشد و … در اختیار عموم قرار نمی‌گیرند. بنابراین نمی‌توان کتاب را تحت عنوان کتاب استخدامی وزارت بهداشت معرفی کرد.
اما سوالات این آزمون بسیار نزدیک به سوالات کنکور ارشد وزارت بهداشت اند و در برخی موارد این سوالات حتی مشابه سوالات ارشد نیز می‌باشند.به همین علت در بسیاری از موارد از کتاب تست‌های کنکور ارشد هر درس به‌عنوان مرجع تست زنی برای آزمون استخدامی نیز استفاده می‌شود.

سخن پایانی

در این مجموعه آموزشی به طور کلی برای شما داوطلبان گرامی تمام مباحث پایه ریاضیات تشریح شده است و سپس به صورت گام به گام به تمامی موضوعات و سر فصل های آزمون استخدامی پرداخته شده است. بدین ترتیب هیچ مبحثی از قلم نیفتاده و تمامی عناوین به طور کامل پوشش داده شده اند.

دیدگاه خود را به ما بگویید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیدواژه ها

آزمون ارشد آزمون استخدامی سرم شناسی آزمون لیسانس به پزشکی ایمنی شناسی بانک خون بیوشیمی جزوه آزمون استخدامی هورمون شناسی جزوه ایمنی شناسی جزوه بیوشیمی جزوه ویروس شناسی دانشجویان علوم پزشکی دانلود جروه هماتولوژی دانلود کتاب هماتولوژی درسنامه هماتولوژی آزمون استخدامی درسنامه ویروس شناسی دکتر محمدمهدی صدوقی سرم شناسی سرولوژی علوم آزمایشگاهی سهمیه بومی آزمون علوم آزمایشگاهی لیسانس به دکتری منابع آزمون استخدامی ایمنی شناسی نمئنه سوالات سرم شناسی نمونه سوالا آزمون استخدامی ایمنی شناسی نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک خون نمونه سوالات ایمنی شناسی نمونه سوالات باکتری شناسی نمونه سوالات سرم شناسی نمونه سوالات هماتولوژی آزمون استخدامی وزارت علوم نمونه سوالات هورمون شناسی نمونه سوال بیوشیمی هماتولوژِی هماتولوژی علوم آزمایشگاهی هورمون شناسی وزارت بهداشت ویروس شناسی کتاب تست بانک خون کتاب تست باکتری شناسی کتاب تست بیوشیمی کتاب تست سرم شناسی کتاب تست هورمون شناسی کتاب تست ویروس شناسی کتاب ویروس شناسی کتای تست ایمنی شناسی کنکور ۱۴۰۱