در اینستاگرام ما را دنبال کنید

instagram.com/hadisigroup

سوالات آزمون استخدامی تامین اجتماعی

سوالات آزمون استخدامی تامین اجتماعی

استخدامی تامین اجتماعی
مقالات آموزشی

سوالات آزمون استخدامی تامین اجتماعی

سوالات استخدامی تامین اجتماعی عنوان این قسمت از نمونه سوالات ادارات دولتی است که برای شما آماده نموده ایم .با اعلام خبر استخدام تامین اجتماعی تیم آموزشی گروه حدیثی بر آن شد تا بسته سوالات استخدامی تامین اجتماعی خود را که در آزمون های سال های گذشته خدمت داوطلبان گرامی ارائه نموده را تقویت و مورد بازبینی قرار دهد،نمونه سوالات عمومی و جزوات تخصصی این بسته کاملا به روز و دارای پاسخ نامه می باشند.

بدون شک داشتن منابعی کارآمد و قابل اتکاء خواهد توانست شما را به موفقیت نزدیک گرداند،ما در تلاشیم تا با جمع آوری و ارائه بهینه ترین منابع استخدامی تامین اجتماعی خیال شما را یک بار برای همیشه بابت محتوا و منابع مطالعاتی راحت و آسوده نمائیم.این تلاش در احساس خوبی که از مطالعه محصولات و سوالات ما به شما دست خواهد داد نمود و بروز خواهد داشت.

سوالات آزمون استخدامی تامین اجتماعی1402

با سلام خدمت شما دوستان و همراهان همیشگی گروه آموزشی حدیثی، امروز و در این مطلب با معرفی و انتشار یکی دیگر از مجموعه سوالات دولتی – استخدامی تحت عنوان نمونه سوالات استخدامی تامین اجتماعی کشور در خدمت شما دوستان می باشیم. امیدواریم با دانلود و مطالعه مجموعه پیش رو بتوانید با موفقیت آزمون را پشت سر گذاشته و از قبول شدگان در آن و کسانی که به استخدام این سازمان در می آیند، باشید.

مجموعه پیش رو بر گرفته از منابع و مواد اعلامی آزمون استخدامی تامین اجتماعی کشور در سال 1402 بوده که شامل ۴ بخش یعنی نمونه سوال، دفترچه سوالات آزمون های گذشته، جزوات و قوانین حاکم بر این سازمان و نیز نمونه سوالات عقیدتی سیاسی استخدامی بوده که کارشناسان ما معتقدند پک حاضر یکی از کامل ترین مجموعه های موجود و در دسترس بوده که با تهیه و مطالعه آن از سایر منابع موجود جهت شرکت در آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی کشور بی نیاز خواهید شد.

مختصری در رابطه با سازمان تامین اجتماعی کشور

مختصری در رابطه با سازمان تامین اجتماعی کشور

سازمان تامین اجتماعی کشور که از سازمان های عمومی، اما غیر دولتی می باشد به عنوان یکی از سازمان های بیمه گر اجتماعی بوده که نزدیک به ۴۲ میلیون نفر یعنی تقریبا نیمی از جمعیت ایران را تحت پوشش بیمه ای خود قرار داده است.

این سازمان دارای تعهداتی از جمله پرداخت مستمری بازنشستگان، از کارافتادگان و بازماندگان، پرداخت غرامت ایام بیماری و بارداری، پرداخت هزینه های تهیه لوازم پزشکی، کمک هزینه ازدواج و حتی کمک هزینه دفن و کفن بوده که بر اساس استاندارد های بیان شده از جانب سازمان های بین المللی کار و تامین اجتماعی تعیین گردیده و سازمان تامین اجتماعی جمهوری اسلامی ایران نیز آن ها را پذیرفته و بدان عمل می نماید.

از منابع درآمدی این سازمان می توان به دریافت حق بیمه، وجوه دریافتی به منظور خسارت و جرائم تعیین شده در قانون، درآمد های حاصل از وجوه نقدی و غیر نقدی که در تملک این سازمان می باشد و … اشاره نمود، همچنین این سازمان در تلاش است تا با سرمایه گذاری این منابع در شرکت های زیر مجموعه خود و انجام فعالیت های اقتصادی به وسیله این شرکت ها با در گردش نگاه داشتن سرمایه موجود آن را نسبت به تورم و کاهش ارزش پول با گذشت زمان حفظ و افزایش دهد تا علاوه بر کسب سود بتواند منابع مورد نیاز خود برای ارائه خدمات مورد ذکر به مردم عیز کشور را تامین نماید.

منابع آزمون استخدامی تامین اجتماعی 1402

سازمان تامین اجتماعی از دیگر مراکز و ادارات دولتی می باشد که در کشورمان همواره متقاضیان و داوطلبان استخدام بالائی را از سراسر کشور به خود می بیند و علت آن هم حقوق و مزایای مناسب و بالائی است که این نهاد دولتی برای کارمندان خود در نظر گرفته است.این مجموعه حاوی جدیدترین و مهم ترین نمونه سوالات استخدامی تامین اجتماعی می باشد که برای آزمون استخدامی تامین اجتماعی آپدیت گردیده است.

وب سایت گروه آموزشی حدیثی نیز به همین جهت نگاهی ویژه به تامین اجتماعی و آزمون های استخدامی آن و ارائه سوالات استخدامی تامین اجتماعی خواهد داشت و سعی خواهد کرد تا عزیزان متقاضی استخدام در این اداره و نهاد دولتی را راضی کند.

عناوین شغلی و مواد آزمون استخدامی تامین اجتماعی 1402

عنوان شغلی منابع
کارشناس حقوقی حقوق مدنی – حقوق تجارت – حقوق اداری – حقوق جزای اختصاصی – آئین دادرسی مدنی – قانون تامین اجتماعی – قانون کار
پرستار پرستاری داخلی و خارجی ۱ تا ۴ – مراقبت های ویژه – روان پرستاران – کودکان – مدیریت – بهداشت جامعه – مادران و نوزادان
ماما بارداری و زایمان ۱ تا ۴ – بیماری های زنان و ناباروری – بهداشت مادر و کودک – نوزادان
کارشناس بهداشت حرفه ای عوامل زیان آور فیزیکی محیط کار – مهندسی فاکتورهای انسانی – بیماری های ناشی از کار – سم شناسی شغلی – ایمنی در محیط کار – ارزیابی و مدیریت ریسک – مبانی نمونه برداری – ارزشیابی نمونه های هوا
کارشناس امور اداری روش تحقیق – آمار و کاربرد آن در مدیریت – اصول مدیریت – مدیریت منابع انسانی و رفتار سازمانی – حقوق اداری – قانون کار – قانون تامین اجتماعی
کارشناس امور مالی حسابداری مالی – حسابداری بهای تمام شده  – اقتصاد خرد و کلان – حسابداری دولتی و بودجه – حسابداری مالیاتی
کارشناس فناوری اطلاعات سیستم های عامل =ساختمان داده و الگوریتم ها – پایگاه داده ها – مهندسی نرم افزار
کارشناس آمار و اطلاعات ریاضی عمومی ۱ و ۲ ، آمار کاربردی ( روش های آماری، رگریسون و نمونه گیری – آمار نظری(احتمال و کاربرد آن،آمار ریاضی ۱ و ۲
کارشناس امور بیمه ای اصول و تئوریهای مدیریت – رفتار سازمانی و منابع انسانی – اصول و کلیات بیمه – حقوق بیمه و قوانین و مقررات بیمه های تامین اجتماعی
کارشناس حقوقی حقوق مدنی – حقوق تجارت – حقوق اداری – حقوق جزای اختصاصی – آئین دادرسی مدنی – قانون تامین اجتماعی – قانون کار

آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی کشور در سال 1402

همانطور که می دانید هر سازمانی با بهره گیری از نیروی متخصص در تلاش است تا با ارائه خدماتی مطلوب به مردم رضایت آنها را کسب نماید. به همین منظور سازمان تامین اجتماعی کشور نیز تقریبا هر ساله با اخذ مجوز های لازم نسبت به برگزاری آزمون های استخدامی منطقه ای و کشوری اقدام می نماید. این سازمان می کوشد تا بتواند از میان فارغ التحصیلان دانشگاهی، افرادی شایسته را جذب و به استخدام در آورد تا با بهره گیری از آن ها نسبت به ارتقاء روزافزون سطح کیفی خدمات ارائه شده به مردم کشور عزیزمان گام بردارد.

پکیج نمونه سوالات استخدامی تامین اجتماعی

پکیج نمونه سوالات استخدامی تامین اجتماعی شامل سوالات پر تکرار دستگاه های اجرایی و منابع اعلام شده توسط سنجش میباشد.
نمونه سوالات استخدامی تامین اجتماعی شامل جدیدترین نمونه سوالات آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در چند دوره اخیر می باشد و به محض دانلود بیش از 2200 تست به همراه پاسخ نامه در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد. منابع موجود در نمونه سوالات استخدامی تامین اجتماعی منابع مورد نیاز آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی بر اساس منابع اعلامی سازمان سنجش می باشد.

پکیج نمونه سوالات استخدامی تامین اجتماعی

شرایط ثبت نام در آزمون استخدامی تامین اجتماعی

داوطلبان علاقمند به شرکت در آزمون استخدامی تامین اجتماعی دستگاه های اجرایی سال 1402باید یکسری شرایط عمومی و شرایط اختصاصی بر اساس اعلامی سازمان سنجش را دارا باشند .شرایط شرکت در آزمون استخدامی دستگاه اجرایی سال 1402 به شرح زیر می باشد:

شرایط عمومی:

این شرایط برای آزمون استخدامی تامین اجتماعی سال 1402 به شرح زیر می باشد:

 1. متقاضی، تابعیت ایران داشته باشد.
 2. متقاضی، به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان مورد شناخت در قانون اساسی معتقد باشد
 3. متقاضی، التزام عملی به قانون اساسی داشته باشد.
 4. دارای کارت معافیت دائم یا انجام خدمت دوره ضرورت
 5. دارا بودن کارت ملی جدید.
 6. برخورداری از سلامت جسمی و روانی بر اساس استاندارد های موجود
 7. اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر نداشته باشد
 8. عدم سابقه کیفری و محکومیت جزایی موثر (دریافت گواهی عدم سوء پیشینه)
 9. نداشتن ممنوعیت استخدامی در مراکز دولتی بر اساس آرا مراجع قضایی
 10. متقاضی نباید مشمول قانون ممنوعیت به کارگیری نیروهای بازخریدی دستگاه های اجرایی باشد.
 11. داوطلب، در زمان معرفی به گزینش برای سیر فرآیند جذب، نباید نیروی استخدامی رسمی یا پیمانی دستگاه های اجرایی باشد.
 12. رعایت شرایط سنی اعلام گردیده
 13. متقاضیان عزیز استخدامی تامین اجتماعی حتماً به این شرایط توجه کنند
شرایط اختصاصی:

این شرایط، متناسب با رشته های ازمون استخدامی دستگاه اجرایی تعیین میشود. که شامل مصاحبه و معاینات پزشکی میباشد و در نهایت گزینش انجام میگیرد. همچنین لازم به ذکر است که پذیرش به صورت بومی می شود. ضمنا ۲۵ درصد سهمیه ی جذب نیرو به ایثارگران، ۵ درصد سهمیه به رزمندگانی که که ۶ ماه سابقه حضور در مناطق عملیاتی دارند و ۳ درصد سهمیه نیز به معلولان اختصاص می یابد.
متقاضی باید دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی معتبر و حوزوی سطح دو و بالاتر( با تأیید شورای حوزه علمیه قم )در رشته های تحصیلی مرتبط با رشته شغلی مورد تقاضای استخدام باشد.

حداقل سن 20 سال تمام و حداکثر سن 35 سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد تا تاریخ انتشار آگهی استخدام و معادل حوزوی نیز به همین ترتیب میباشد.

تبصره: موارد ذیل به شرط تائیدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر دراین بند اضافه می شود.​

دیدگاه خود را به ما بگویید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیدواژه ها

آزمون ارشد آزمون استخدامی سرم شناسی آزمون لیسانس به پزشکی ایمنی شناسی بانک خون بیوشیمی جزوه آزمون استخدامی هورمون شناسی جزوه ایمنی شناسی جزوه بیوشیمی جزوه ویروس شناسی دانشجویان علوم پزشکی دانلود جروه هماتولوژی دانلود کتاب هماتولوژی درسنامه هماتولوژی آزمون استخدامی درسنامه ویروس شناسی دکتر محمدمهدی صدوقی سرم شناسی سرولوژی علوم آزمایشگاهی سهمیه بومی آزمون علوم آزمایشگاهی لیسانس به دکتری منابع آزمون استخدامی ایمنی شناسی نمئنه سوالات سرم شناسی نمونه سوالا آزمون استخدامی ایمنی شناسی نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک خون نمونه سوالات ایمنی شناسی نمونه سوالات باکتری شناسی نمونه سوالات سرم شناسی نمونه سوالات هماتولوژی آزمون استخدامی وزارت علوم نمونه سوالات هورمون شناسی نمونه سوال بیوشیمی هماتولوژِی هماتولوژی علوم آزمایشگاهی هورمون شناسی وزارت بهداشت ویروس شناسی کتاب تست بانک خون کتاب تست باکتری شناسی کتاب تست بیوشیمی کتاب تست سرم شناسی کتاب تست هورمون شناسی کتاب تست ویروس شناسی کتاب ویروس شناسی کتای تست ایمنی شناسی کنکور ۱۴۰۱