در اینستاگرام ما را دنبال کنید

instagram.com/hadisigroup

دوره و کلاس های آزمون استخدامی علوم آزمایشگاهی

دوره و کلاس های آزمون استخدامی علوم آزمایشگاهی

dc6109cd-a8e7-40df-afb0-a387de76b24f
مقالات آموزشی

دوره و کلاس های آزمون استخدامی علوم آزمایشگاهی

زمانی که داری در دوره جامع شرکت می کنید قطعاً تصمیمتان را گرفتید که 0 تا 100 دروس اصلی تخصصی را مطالعه کنید و در آزمون استخدامی پیش رو یکی از قبولی ها باشید. بنابراین ما تمام تلاشمان را در این دوره استخدامی علوم آزمایشگاهی میکنیم که هدف شما محقق شود.

در دوره جامع 4 درس اصلی تخصصی ( ایمونولوژی ، پاتولوژی ، هماتولوژی ، زیست شناسی سلولی و مولکولی ، ژنتیک ، بیوشیمی  ویروس شناسی، باکتری شناسی، انگل شناسی، قارچ شناسی ) ارائه می شود که جزئیات هر درس در بخش های مختص به خودشان کاملاً توضیح داده شده است.

تدریس دوره آزمون استخدامی علوم آزمایشگاهی به چه صورت است؟

شیوه تدریس به صورت آموزش آفلاین می باشد می باشد که جزوه به صورت ویدیوی آموزشی به همراه لایسنس برایتان ارسال می شود که می توانید با داشتن لایسنس به دوره های آموزش های تصویری ما ( آموزش 0 تا 100 جزوه به همراه حل تست ها) که در بستر وبسایت گروه آموزشی حدیثی دسترسی داشته باشید.

جزوه ها مختص آزمون های استخدامی می باشد و در هر بخش تست های استخدامی و مشابه استخدامی مرتبط با آن بخش آورده شده که کاملاً در فیلم های آموزشی تشریح شده است . ما تمام تلاشمان را کردیم تا آموزش ها و مباحث علوم آزمایشگاهی به صورتی باشد که این جزوه کم حجم را  فراگیرید از بیان مطالب بی مورد اجتناب کردیم. در ادامه سرفصل های مرتبط با جزوه و دوره جامع آموزش علوم آزمایشگاهی ویژه آزمون استخدامی علوم آزمایشگاهی را آوردیم.

همه چیز درباره آزمون استخدامی علوم ازمایشگاهی

دوره استخدامی علوم آزمایشگاهی بر اساس سر فصل های اعلام شده از سازمان سنجش و آموزش کشور توسط گروه آموزشی حدیثی شده است. این دوره و کتاب شامل کلیه مباحث و عناوین مورد نیاز در آزمون های استخدامی در یک مجموعه کامل می باشد که در هر بخش، در ابتدا شرح درس و معرفی نکات برتر سپس سوالات ادوار گذشته آزمون های استخدامی همراه با شرح و تحلیل سوالات با تکیه بر معرفی نکات برتر و کلیدی ارائه شده است. کتاب استخدامی نامبرده بر اساس منابع تراز اول با جدیدترین ویرایش تدوین و تالیف شده است.

نکته حائز اهمیت در این کتاب این است که تمامی سوالات آن به روز شده و نیاز داوطلبین را به انواع کتب از بین برده چرا که نکات مهم را در خود جای داده تا کسانی که به دنبال نتیجه موثر و سریع هستند بتوانند از آن بهره ببرند.

دروسی که در کتاب استخدامی علوم آزمایشگاهی ارائه شده است :
 • زیست شناسی سلولی و مولکولی
 • هماتولوژی
 • ایمونولوژی
 • پاتولوژی
 • بیوشیمی
 • ژنتیک
 • قارچ شناسی
 • باکتری شناسی
 • انگل شناسی
 • ویروس شناسی

ویژگی های کتاب و دوره های ما

 • سبکی کاملا جدید در آزمون های استخدامی
 • ویژگی منحصر به فرد تدوین عناوین اصلی در یک کتاب
 • معرفی مطالب مهم و نکات برتر در قالب خلاصه درس
 • این کتاب همانند یک بسته کامل آموزشی نیاز به دسترسی مطالب مهم منابع و نکات برتر و آزمون های گذشته را همراه با پاسخ نامه ی کلیدی و تشریحی هموار نموده است

راهکار های آمادگی برای شرکت در آزمون استخدامی

شرکت در آزمون های استخدامی همانند دیگر آزمون ها ملزم به استفاده از روش هایی برای رسیدن به نتیجه مطلوب بوده که این راه ها شامل:

 • داشتن برنامه ریزی متناسب با خلقیات و سبک زندگی داوطلب
 • شرکت در دوره کلاس های آمادگی آزمون استخدامی جهت آگاهی از صفر تا صد این آزمون ها
 • بهره مندی ازمشاوره متخصصان در این امور
 • شناسایی مواد و منابع درسی آزمون
 • آشنایی و تسلط به تکنیک ها و فنون تست زنی
 •  مدیریت زمان

دوره استخدامی علوم آزمایشگاهی

ویژگی های کلاس ها و دوره های آزمون استخدامی گروه آموزشی حدیثی

داوطلبان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی از جمله آزمون استخدامی آموزش و پرورش و باقی ارگان های دولتی می توانند با شرکت در کلاس هایی که دارای خصوصیات و استانداردهای لازم جهت آماده نمودن داوطلب برای حضور در عرصه رقابت می باشند، خود را یک گام جلوتر از باقی رقبا ببینند. از جمله ویژگی های دوره ای جامع و کارآمد در این حوزه عبارت اند از:

 • معرفی منابع مورد نیاز و استاندار برای مطالعه
 • ارائه بودجه بندی دروس به شکلی دقیق و با توجه به آزمون دوره های گذشته
 • برگزاری آزمون های آزمایشی و جامع جهت بررسی روند پیشرفت داوطلبان
 • ارسال کارنامه تحلیلی آزمون ها و البته پاسخنامه تشریحی
 •  ارائه نکات و راهکارهای طلایی به منظور موفقیت افراد در آزمون های استخدامی
 • ارسال جزوات و درسنامه های اختصاصی متناسب با هر یک از مواد آزمون

مزیت های شرکت در کلاس های آزمون استخدامی

شرکت کنندگان دوره های آمادگی آزمون استخدامی علوم آزمایشگاهی می توانند با بهرمندی از مزیت های این دوره، خود را به قبولی در آزمون کتبی و رسیدن به مرحله مصاحبه نزدیک کنند.

معرفی بهترین منابع درسی

یکی از مهم ترین فواید شرکت در این دوره ها دستیابی به کامل ترین و بهترین منابع جهت مطالعه در آزمون مورد نظر بوده که خود فرد نمی تواند منابع را شناسایی و به آن دسترسی داشته باشد. برگزار کنندگان این دوره ها با هموار کردن راه دستیابی شرکت کنندگان به منابع مورد نیاز در جهت تکمیل اطلاعات و کسب بهترین امتیاز برای این افراد، نقش مهمی در تعیین آینده شغلی آنان خواهند داشت.

بهره مندی از اساتید کاردان

برگزاری کلاس و دوره های آموزشی جامع و موفق بدون اساتید مجرب و خبره امکان پذیر نبوده چرا که تجربیات آن ها یکی از برجسته ترین امتیازات برای این کلاس ها محسوب می شود. مطالعه منابع دروسعمومی یا اختصاصی تنها با تدریس و تفهم اساتید کارکشته که با رفع اشکال و مشاوره مناسب سعی در ارتقای سطح دانش داوطلبان دارند، میسر می گردد.

ارائه جزوه های نکات مهم اختصاصی

یکی دیگر از امتیازات دوره های آمادگی، جزواتی هستند که تحت عنوان خلاصه ای از نکات مهم درسی توسط اساتید به شرکت کنندگان ارائه می شود. این امر می تواند روند مطالعه و مرور دروس و همچنین فرآیند تست زنی افراد رو سهولت بخشد.

برنامه ریزی درست و اصولی

از دیگر فواید شرکت در این کلاس ها می توان به ارائه برنامه های اصولی به شرکت کنندگان به جهت مطالعه و آمادگی برای آزمون اشاره کرد. این برنامه متناسب با روحیات و سبک زندگی برای هر فرد طراحی شده که با رعایت آن و افزایش بازده یادگیری کسب موفقیت در آزمون استخدامی دیگر غیر ممکن نخواهد بود.

چرا باید در کلاس های آمادگی آزمون استخدامی گروه آموزشی حدیثی شرکت کرد؟

آزمون های استخدامی سازمان و ارگان های مختلف متقاضیان زیادی را به خود جذب کرده به همین منظور با گسترش فضای رقابتی سنگین، راه قبولی در این آزمون ها به مسیری دشوار و پر پیچ و خم تبدیل شده است. در گام اول، شرط قبولی آزمون های استخدامی به جهت اشتغال در بهترین و بزرگترین ارگان های دولتی و بهره مندی از حقوق و مزایای مناسب، برخورداری از آمادگی کامل و تسلط بر مواد آزمون در راستای کسب حدنصاب قبولی می باشد. نکته قابل توجه آن است نمره آزمون کتبی 70 درصد و مصاحبه 30 درصد در پذیرش نهایی داوطلبان موثر است.

لازم به ذکر است که در کلاس های آزمون استخدامی گروه آموزشی حدیثی دروس عمومی ارائه می شود اما باید به این نکته توجه کرد که این دروس شامل ، آموزش و پرورش و سایر آزمون های استخدام ارگان های دولتی و حتی خصوصی می باشد که شامل همه ویژگی های ذکر شده بوده و توسط کارگروه تخصصی با برگزاری آزمون های آزمایشی و ارائه کارنامه به سنجش داوطلبان می پردازند. این دروس عبارت از:

 1. زبان و ادبیات فارسی
 2. ریاضی و آمار مقدماتی
 3. هوش و استعداد تحصیلی
 4. اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی
 5. احکام و معارف اسلامی
 6. کامپیوتر – فنّاوری اطلاعات (مهارت های هفتگانه ICDL)
 7. زبان انگلیسی

ثبت نام در دوره استخدامی علوم آزمایشگاهی گروه آموزشی حدیثی​ در سال جاری با تدریس دروس عمومی و ارائه تمامی منابع و مطالب مفید توسط اساتید کاردان، برنامه ریزی مناسب،مشاوره و پیگیری مستمر، انتخابی درست برای داوطلبان شرکت در آزمون های استخدامی می باشد.​

دیدگاه خود را به ما بگویید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیدواژه ها

آزمون ارشد آزمون استخدامی سرم شناسی آزمون لیسانس به پزشکی ایمنی شناسی بانک خون بیوشیمی جزوه آزمون استخدامی هورمون شناسی جزوه ایمنی شناسی جزوه بیوشیمی جزوه ویروس شناسی دانشجویان علوم پزشکی دانلود جروه هماتولوژی دانلود کتاب هماتولوژی درسنامه هماتولوژی آزمون استخدامی درسنامه ویروس شناسی دکتر محمدمهدی صدوقی سرم شناسی سرولوژی علوم آزمایشگاهی سهمیه بومی آزمون علوم آزمایشگاهی لیسانس به دکتری منابع آزمون استخدامی ایمنی شناسی نمئنه سوالات سرم شناسی نمونه سوالا آزمون استخدامی ایمنی شناسی نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک خون نمونه سوالات ایمنی شناسی نمونه سوالات باکتری شناسی نمونه سوالات سرم شناسی نمونه سوالات هماتولوژی آزمون استخدامی وزارت علوم نمونه سوالات هورمون شناسی نمونه سوال بیوشیمی هماتولوژِی هماتولوژی علوم آزمایشگاهی هورمون شناسی وزارت بهداشت ویروس شناسی کتاب تست بانک خون کتاب تست باکتری شناسی کتاب تست بیوشیمی کتاب تست سرم شناسی کتاب تست هورمون شناسی کتاب تست ویروس شناسی کتاب ویروس شناسی کتای تست ایمنی شناسی کنکور ۱۴۰۱