در اینستاگرام ما را دنبال کنید

instagram.com/hadisigroup

تماس با ما

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های ما از طریق راه های ارتباطی با گروه آموزشی حدیثی در ارتباط باشید.

آدرس

اردبیل ، ساختمان کیمیا

شماره تماس

045-33744698

ایمیل

ساعت کار

08:00 الی 22:00

برای رزرو مشاورِ جلسه مشاوره این فرم را پر کنید.


  بسته‌های آموزشی شامل چه چیزهایی میشه؟

  هر بسته معلم خصوصی محتوایی شامل چندین لوح فشرده و یک کتاب کمک درسی میشه اطلاعات کامل بسته ها رو میتونید در صفحه‌ی محصول مشاهده کنید.

  چطور می تونم در سایت ثبت نام کنم؟

  ابتدا از طریق ناحیه کاربری در بالای صفحه وارد قسمت ثبت نام در سایت شوید و تمام قسمت های مورد نیاز را به دقت پر کنید .
  پس از نمایش پیغام موفقیت از طریق دکمه ورود به سایت نام کاربری و رمز عبوری که انتخاب کردید در بخش های مربوطه بنویسید و وارد سایت شوید .

  آیا می تونم از طریق سایت مشاوره دریافت کنم؟

  ارتباط با مشاوران از طریق سایت تنها برای آن دسته از عزیزانی است که پکیج کامل معلم خصوصی را دریافت کرده اند و می توانند بعد از ثبت نام در سایت از طریق حساب کاربری وارد قسمت تیکت ها شوند و یک تیکت جدید ارسال کنند . در این بخش گزینه درخواست مشاوره تحصیلی را انتخاب کرده و با وارد کردن کد اختصاصی مستقیما با یکی از مشاوران گروه آموزشی حدیثی در ارتباط باشند .

  چطور می تونم با خدمات پس از فروش ارتباط برقرار کنم؟

  ابتدا در سایت ثبت نام کرده و از طریق حساب کاربری وارد قسمت تیکت ها شوید و یک تیکت جدید ارسال کنید . در بخش تیکت جدید گزینه پشتیبانی محصولات را انتخاب کرده و با وارد کردن کد اختصاصی درخواست خود را مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

  کد اختصاصی چیست و از کجا بگیرم؟

  بعد از تهیه بسته های معلم خصوصی یک کد اختصاصی برای خرید شما در سیستم ثبت میشود. این کد بر روی جعبه دریافتی نوشته شده در صورتی که این کد را گم کردید برای دریافت مجدد آن با خدمات پس از فروش ارتباط برقرار کنید.

  چطور سفارشم رو پیگیری کنم؟

  ابتدا وارد صفحه تماس با ما شوید و شماره تماسی که در هنگام ایجاد سفارش ثبت گردید در قسمت شماره همراه وارد کنید و بارکد مرسوله خودتان را دریافت کنید. سپس وارد سامانه رهگیری مرسولات پستی شوید و بارکد 24 رقمی خود را وارد کنید و وضعیت سفارش خود را مشاهده کنید.