در اینستاگرام ما را دنبال کنید

instagram.com/hadisigroup

جزوه و درسنامه آزمون استخدامی درس ریاضی

جزوه و درسنامه آزمون استخدامی درس ریاضی

درس ریاضی
مقالات آموزشی

جزوه و درسنامه آزمون استخدامی درس ریاضی

گروه آموزشی حدیثی با ارائه جزوه ریاضی جامع و کاربردی، گامی بلند در جهت کمک به داوطلبان آزمون استخدامی برداشته است. این جزوه که توسط مجرب‌ترین اساتید و کارشناسان تدوین شده است، به طور کامل تمامی مباحث مورد نیاز در آزمون را پوشش می‌دهد و با زبانی ساده و روان به ارائه مطالب می‌پردازد.

داوطلبان گروه ریاضی همیشه از درس ریاضی شاکی هستند و معتقدند این درس بسیار دشوار است. ما نیز با داوطلبان هم عقیده هستیم، درس ریاضی به دلیل داشتن فرمول‌های بسیار زیاد کمی دشوار است. اما هر مشکل و راه دشواری یک راه‌حل آسان نیز دارد.

گروه آموزشی حدیثی با جمع‌آوری تمامی پکیج‌های ریاضی، داوطلبان را در این مسیر کمک می‌کند. شما دیگر نیازی به حفظ کردن فرمول‌های ریاضی نخواهید داشت. دوره ریاضی جامع رشته ریاضی به شما کمک می‌کند تا تمامی فرمول‌ها و مسائل را با الگوهای بسیار ساده آموزش ببینید.


جزوه ریاضی + تست ویژه آزمون استخدامی


دانلود جزوه ریاضی آزمون استخدامی

جزوه ای که در این قسمت برای شما عزیزان تدارک دیده شده در بر گیرنده توضیحات گام به گام و آموزش جامع و کامل تمامی مباحث حائز اهمیت منابع مورد نظر بوده و از این نظر یک منبع دقیق و جامع از بخش اطلاعات عمومی آزمون های استخدامی محسوب می شود.
جزوه ریاضی آزمون استخدامی به گونه ای تدوین و طراحی شده که در بر گیرنده تمام مطالب مهم و نکات کلیدی و پر تکرار طی سال های گذشته بوده و هیچ مطلب مهمی را از قلم نینداخته است.

این کتاب به دلیل شامل بودن درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش و سایر مجریان آزمونها، برای تمام آزمونهای استخدامی مانند آموزش و پرورش، آزمونهای فراگیر، تامین اجتماعی، وزارت نیرو، قوه قضاییه، سازمان امور مالیاتی،وزارت بهداشت، دانشگاههای علوم پزشکی و آزمون استخدامی بانکها و … مفید میباشد و شما را بی نیاز از مطالعه سایر منابع و کتابها مینماید.

پکیج آموزشی درس ریاضی استخدامی وزارت علوم

درس ریاضی و آمار مقدماتی استخدامی یکی از دروس عمومی و مشترک اکثر آزمون های استخدامی است . اکثر شرکت کنندگان در آزمون استخدامی، بعلت عدم تسلط کافی بر این درس، از صرف وقت خود در این آزمون صرف نظر می کنند.

در حالی که کسب نمره لازم از درس ریاضی و آمار تاثیر بسزایی در نمره قبولی در آزمون دارد.گروه آموزشی حدیثی، منابع آموزشی ویژه آزمون های استخدامی با توجه به درخواست اکثر کاربران، دوره آموزشی بصورت ویدئویی تهیه کرده است.

که با شرکت در این دوره، ضمن یادگیری مفاهیم کاربردی و خلاصه وار مباحث ریاضی و آمار مقدماتی، با نحوه تست زنی در این آزمون آشنا می شوند و با تسط بر این مباحث می توانند به راحتی نمره قبولی در آزمون بدست بیاورند.

درسنامه ریاضی آزمون استخدامی

آزمون های استخدامی دولتی دارای دو بخش عمومی و تخصصی بوده که بخش عمومی شامل ۷ درس می باشد و یکی از این دروس ریاضی و آمار مقدماتی می باشد. برای آمادگی شما عزیزان برای این درس این بسته که علاوه بر جزوه آموزشی حاوی نمونه سوالات ریاضی آزمون استخدامی می باشد، توسط گروه آموزشی حدیثی عرضه و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

این بسته برای تمامی آزمون های استخدامی دولتی و خصوصی (آموزش و پرورش، دستگاه های اجرایی، بانک ها و ..) که دارای آزمون درس ریاضی و آمار مقدماتی میباشند، مفید هست.

درسنامه ای که در این بسته گنجانده شده است به صورت خلاصه و مفید بوده و شما را قادر می سازد حتی با چند روز زمان نیز بتوانید تا جایی که میتوانید اطلاعات خود را در زمینه ریاضی و آمار مقدماتی بهبود بخشید.

سوالات درس ریاضی و آمار به تفکیک

 • سوالات ثابت ریاضی :مجموعه ها، دنباله و تصاعد، توان و رادیکال، جبر و معادله درجه یک، چندجمله ای ها و و روابط و اتحاد ها، تابع و دامنه و برد، ترکیب و شمارش در احتمال، شاخص های پراکندگی، جدول و نمودار اطلاعات
 • سوالات معمولا ثابت : معادله خط، آمار توصیفی، معادله درجه دوم، ماتریس و مختصات
 • سوالات ثابت دربرخی گروه ها : محاسبه حد و مشتق توابع، مثلثات، معادله درجه دوم، هندسه ( حجم و مساحت و .. ) ، ماتریس و مختصات، آمار توصیفی، معادله خط
 • سوالات متفرقه : انتگرال، کاربرد مشتق، محاسبه مجانب

جزوه و درسنامه درس ریاضی

جزوه ریاضی استخدامی وزارت بهداشت و درمان

دارا بودن منابع مطالعاتی مناسب برای شرکت در آزمون استخدامی یکی از کلیدی‌ترین گام‌ها در مسیر شرکت در آزمون استخدامی وزارت بهداشت و درمان است. آزمون‌های استخدامی درست مانند کنکور ورود به دانشگاه دارای منابع مطالعاتی هستند.

حقیقت امر این است که سوالات آزمون استخدامی وزارت بهداشت مانند سوالات کنکور ارشد و … در اختیار عموم قرار نمی‌گیرند. بنابراین نمی‌توان کتاب را تحت عنوان کتاب استخدامی وزارت بهداشت معرفی کرد.

اما سوالات این آزمون بسیار نزدیک به سوالات کنکور ارشد وزارت بهداشت اند و در برخی موارد این سوالات حتی مشابه سوالات ارشد نیز می‌باشند. به همین علت در بسیاری از موارد از کتاب تست‌ ریاضی آزمون هر درس به‌عنوان مرجع تست زنی برای آزمون استخدامی نیز استفاده می‌شود.


همچنین بخوانید : علوم آزمایشگاهی


مباحث عمده درس ریاضی و آمار در آزمون‌ استخدام

الف : ریاضی مقدماتی

 1. حساب: (اعداد و نماها، بردار، توان­ رسانی و ریشه­ گیری، مجموعه­ ها، الگو و دنباله)
 2.  جبر: (معادلات درجه اول و معادله خط، معادلات درجه دوم و حل آنها، چندجمله­ ای­ ها و اتحادها، عبارات گویا، تابع، توابع ­نمایی و لگاریتمی، نامعادلات، ماتریس)
 3. هندسه: (دایره، مثلث، اشکال فضایی)
 4.  مثلثات: (نسبت­ ها و قوانین مثلثاتی)

ب- آمار مقدماتی

 1. آمار و کاربردهای آن: (جامعه و نمونه، شاخص­ های مرکزی، شاخص­ های پراکندگی، همبستگی و رگرسیون)
 2.  ترکیبیات: (اصول شمارش)
 3. احتمال وکاربردهای آن: (احتمال و پدیده ­های تصادفی در فضای پیوسته و گسسته)

دانلود کتاب ریاضی آزمون تامین اجتماعی

منابع آزمون استخدامی تامین اجتماعی مشخص شده است. سازمان تامین اجتماعی هر ساله از میان افراد متقاضی افرادی را استخدام می کند که برای این موضوع یک سری شرایط اولیه و نهایی تعیین شده است. افراد علاقه مند نیاز است واجد این شرایط باشند و در صورتی که تمامی موارد را بدست آورده باشند، می توانند با مطالعه منابعی که مشخص شده است.

برای آزمون اقدام نمایند. آزمون این سازمان از یک سری منابع عمومی و تخصصی طرح سوال می شود که نیاز است افراد علاقه مند از این موارد نیز اطلاعات کافی را بدست آورده باشند. زیرا در صورت عدم اطلاع از مواد و منابع، افراد نمی توانند امتیاز لازم را بدست آورند و در آزمون پذیرفته نخواهند شد.

دیدگاه (2)

 1. پیام

  پس لینک دانلود کجاست ؟؟؟

  1. آواتار کاربر
   الناز نعمتی

   سلام و درود
   خدمت شما
   https://hadisigroup.com/product/math-book-for-employment/

دیدگاه خود را به ما بگویید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیدواژه ها

آزمون ارشد آزمون استخدامی سرم شناسی آزمون لیسانس به پزشکی ایمنی شناسی بانک خون بیوشیمی جزوه آزمون استخدامی هورمون شناسی جزوه ایمنی شناسی جزوه بیوشیمی جزوه ویروس شناسی دانشجویان علوم پزشکی دانلود جروه هماتولوژی دانلود کتاب هماتولوژی درسنامه هماتولوژی آزمون استخدامی درسنامه ویروس شناسی دکتر محمدمهدی صدوقی سرم شناسی سرولوژی علوم آزمایشگاهی سهمیه بومی آزمون علوم آزمایشگاهی لیسانس به دکتری منابع آزمون استخدامی ایمنی شناسی نمئنه سوالات سرم شناسی نمونه سوالا آزمون استخدامی ایمنی شناسی نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک خون نمونه سوالات ایمنی شناسی نمونه سوالات باکتری شناسی نمونه سوالات سرم شناسی نمونه سوالات هماتولوژی آزمون استخدامی وزارت علوم نمونه سوالات هورمون شناسی نمونه سوال بیوشیمی هماتولوژِی هماتولوژی علوم آزمایشگاهی هورمون شناسی وزارت بهداشت ویروس شناسی کتاب تست بانک خون کتاب تست باکتری شناسی کتاب تست بیوشیمی کتاب تست سرم شناسی کتاب تست هورمون شناسی کتاب تست ویروس شناسی کتاب ویروس شناسی کتای تست ایمنی شناسی کنکور ۱۴۰۱