در اینستاگرام ما را دنبال کنید

instagram.com/hadisigroup

دانلود کتاب و درسنامه اندیشه و معارف ویژه آزمون استخدامی

دانلود کتاب و درسنامه اندیشه و معارف ویژه آزمون استخدامی

کتاب معارف و اندیشه
مقالات آموزشی

دانلود کتاب و درسنامه اندیشه و معارف ویژه آزمون استخدامی

جزوه و نمونه سوالات اندیشه و معارف که در این قسمت برای شما داوطلبان گرامی تهیه گردیده است، مباحث عمومی که برای آماده شدن برای پاسخگویی به سوالات بخش معارف اسلامی دفترچه عمومی آزمون های استخدامی نیاز دارید را در بر گرفته و یک مجموعه جامع و کامل برای شما عزیزان محسوب می شود که تمامی مطالب مورد نیاز شما را تحت پوشش قرار داده است.

آزمون استخدامی گروه آموزشی حدیثی از جمله آزمون‌های تخصصی آموزش و پرورش است که متقاضیان تدریس درس‌های حدیث در مدارس را مورد ارزیابی قرار می‌دهد. یکی از مهم‌ترین منابع برای آمادگی در این آزمون، کتاب‌ها و درسنامه‌های مربوط به دروس اندیشه و معارف اسلامی است.

دانلود کتاب معارف و اندیشه اسلامی

موسسه حدیثی از جمله مراکز معتبر در زمینه نشر معارف اسلامی است که کتاب‌های ارزشمندی را در این حوزه به چاپ رسانده است. کتاب معارف و اندیشه اسلامی یکی از این آثار است که به تبیین آموزه‌های دینی و مبانی فکری اسلام می‌پردازد.

این کتاب که در دو جلد تدوین شده است، مجموعه‌ای جامع از مباحث اعتقادی، اخلاقی، فقهی و اجتماعی اسلام را ارائه می‌دهد.

جلد اول کتاب به مباحث اعتقادی و کلامی می‌پردازد و به تبیین توحید، نبوت، معاد و دیگر آموزه‌های بنیادین اسلام می‌پردازد. در این جلد، دلایل و استدلال‌های عقلی و نقلی این آموزه‌ها نیز مورد بحث قرار گرفته است.

جلد دوم کتاب به مباحث اخلاقی و فقهی می‌پردازد و به تبیین احکام و دستورات اسلام در زمینه‌های مختلف زندگی اعم از عبادات، معاملات، ازدواج، طلاق، ارث و قصاص می‌پردازد. در این جلد، همچنین به مباحث اخلاقی و تربیتی اسلام مانند صداقت، عدالت، صبر، شکرگزاری و قناعت نیز پرداخته شده است.

کتاب “معارف و اندیشه اسلامی” به قلم اساتید برجسته حوزه و دانشگاه نگاشته شده است و از منابع معتبر اسلامی در تدوین آن استفاده شده است. این کتاب می‌تواند برای دانشجویان، طلاب، پژوهشگران و عموم علاقه‌مندان به معارف دینی مفید باشد.


همچنین بخوانید : علوم آزمایشگاهی


دانلود کتاب اندیشه اسلامی

علوم و معارف اسلامی جزو دروسی است که باید به مرور خوانده شود و هرگز نباید مطالعه آن را به ماه‌های پایانی و نزدیک به موکول کنید.از همان ابتدا برای آزمون برنامه ریزی می‌کنید، حداقل یک روز درمیان وهر دفعه حدود ۴۵ دقیقه را به درس دین و زندگی اختصاص دهید و دست کم هفته ای ۳ ساعت در این درس مطالعه داشته باشید.

مجدد تاکید می‌کنیم که نخواندن درس اندیشه و معارف به بهانه اهمیت به دروس اختصاصی و مهم‌تر و موکول کردن به ماه های پایانی به هیچ وجه توصیه نمی‌شودچرا که این درس پرحجم و پر از نکات ریزی است که باید به مرور آنها را یاد بگیرید و قطعا با صرف زمان یک یا دو ماه به این درس نتیجه مطلوبی را به دست نمی‌آورید.

درسنامه اندیشه و معارف ویژه آزمون استخدام

مطالعه این درسنامه و پس از آن پاسخگویی به نمونه سوالات گردآوری شده در این مجموعه، می تواند گزینه ای بسیار کارآمد و مفید برای مرور مطالب و پاسخگویی صحیح به سوالات اندیشه و معارف سر جلسه آزمون باشد.

سوالات علوم و معارف اسلامی همواره بخش مهمی از سوالات عمومی کلیه آزمون های استخدامی برگزار شده در کشور می باشد. توانایی پاسخ گویی این بخش از سوالات، همواره در مراحل بعدی اعم از مصاحبه و گزینش نیز موثر می باشد. در نتیجه کسب درصد بالاتر در این بخش بسیار کمک کننده و مهم می باشد.

مبحث معارف و احکام اسلامی از جمله مباحثی است که همواره در تمام آزمون ها از آن سوال مطرح می شود و به همین دلیل هم جز مباحث مهم و تاثیر گذاری است که داوطلبان همواره به دنبال یک منبع مناسب و مطمئن و جامع جهت مطالعه و فراگیری این دروس می باشند؛ به گونه ای که تمام نیاز های آن ها را پوشش داده و دیگر نیازی به مطالعه منابع دیگر نداشته باشند.

در تمامی آزمون های استخدامی مانند آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی، بررسی سطح  علوم و معارف اسلامی داوطلبان از موارد اصلی هر آزمون می باشد.

دانلود رایگان جزوه معارف استخدامی pdf

روش صحیح مطالعه علوم و معارف اسلامی در آزمون های استخدامی بسیاری از داوطلبان با وجود آنکه زمان کافی را برای درس اندیشه و معارف صرف می‌کنند اما موفق به کسب درصد بالا نمی‌شوند و دلیل اصلی این موضوع، عدم اطلاع از نحوه مطالعه صحیح است.

اهمیت اندیشه و معارف به این دلیل است.که اکثر داوطلبان درصد بالایی را در این درس کسب می‌کنند و پایین تر بودن نمره و تراز شما نسبت به میانگین کل درصد دروس داوطلبان، تاثیر بسیار منفی بر تراز شما خواهد داشت پس باید هم مطالعه داشته باشید و هم تست بزنید تا به مرور در تست زنی نیز به تسلط برسید.

نکاتی برای انتخاب و استفاده از جزوات معارف استخدامی PDF:

  • منبع معتبر: قبل از دانلود و استفاده از هر جزوه، به منبع آن دقت کنید و از اعتبار و صحت مطالب آن اطمینان حاصل کنید.
  • محتوای کامل: مطمئن شوید که جزوه شامل تمام سرفصل‌ها و مباحثی است که در آزمون معارف مطرح می‌شود.
  • سطح دشواری: جزوه‌ای را انتخاب کنید که با سطح دانش و آمادگی شما متناسب باشد.
  • تاریخ انتشار: از به‌روز بودن مطالب جزوه و تطابق آن با آخرین تغییرات احتمالی در آزمون معارف اطمینان حاصل کنید.

جزوه معارف آزمون استخدامی وزارت علوم

گروه آموزشی حدیثی با تلاش مجدانه و تجربه ای بیش از یک دهه حضور در کنار داوطلبان آزمون های استخدامی همواره تلاش نموده است تا بهترین و پربارترین منابع و کتاب های استخدامی را تقدیم خریداران خود نماید.

در مورد جزوه معارف سوالات استخدامی نیز این قضیه صادق بوده و ما با ارائه سوالات اصلی که در آزمون های استخدامی  از کلیدی ترین منابع می باشند تلاش نموده ایم تا کلیه داوطلبانی که برای آماده سازی گروه آموزشی حدیثی را انتخاب می نمایند با بالاترین سطح از آمادگی قدم در این آزمون بگذارند.

این کتاب مانند کتاب سوالات آزمون استخدامی فراگیر همه منابع بخش عمومی را شامل است.استخدام وزارت علوم این روزها با استقبال زیادی رو به رو شده است که دلایل متعددی دارد، آینده ی شغلی خوب و داشتن مزایای زیاد برای کارمندان میتواند اصلی ترین دلیل این رقابت برای استخدام در این حوزه باشد.

وزارت علوم هر ساله برای تامین نیروهای انسانی ، آزمون استخدامی برگزار می کند، اما طبیعی است که همه رشته های تحصیلی مجاز به ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت علوم نباشند و فقط افرادی می توانند در این آزمون ثبت نام کنند که رشته آن ها در لیست رشته های آزمون استخدامی وزارت علوم ذکر شده باشد.

فارغ التحصیلان مقاطع مختلف رشته های پزشکی، پیراپزشکی، رشته های علوم پایه و برخی دیگر از رشته های تحصیلی که علاقه مند به اشتغال در ارگان های وابسته به وزارت علوم و دانشگاه های علوم پزشکی هستند، می توانند با شرکت در آزمون استخدامی وزارت علوم شانس خود را برای استخدام در این سازمان امتحان کنند.

معارف و اندیشه

بازار کار رشته معارف

فارغ التحصیلان معارف اسلامی و تاریخ می توانند در مراکز تحصیلی مختلف به تدریس بپردازند. همچنین اگر قلم نویسندگی داشته باشند و علم کافی در حین تحصیل کسب نموده باشند ، می توانند به نویسندگی روی بیاورند و کتاب ها و مقالاتی را تالیف نمایند. به علاوه فرصت شغلی در پژوهشگاه های معارف و علوم ادیان نیز فراهم می باشد.

دوره تحصیلات معارف اسلامی

  1.  مبانی نظری اسلام
  2. اخلاق اسلامی
  3. تاریخ وتمدن اسلامی
  4. معارف قرآن و حدیث
  5. انقلاب اسلامی

جزوه معارف و اندیشه اسلامی + تست ویژه آزمون استخدامی


دانلود pdf کتاب اندیشه و معارف اسلامی

کتاب اندیشه و معارف اسلامی، دریچه‌ای به سوی فهم عمیق‌تر و جامع‌تر آموزه‌های دین مبین اسلام می‌گشاید. این کتاب با ارائه مباحثی بنیادین در حوزه‌های مختلف اعتقادی، اخلاقی، فقهی و تاریخی، به خواننده کمک می‌کند تا درک روشن‌تر و کامل‌تری از اسلام به عنوان یک نظام فکری و رفتاری جامع پیدا کند.

دسترسی به نسخه PDF این کتاب ارزشمند، فرصتی مغتنم برای مطالعه و تعمق در آموزه‌های حیات‌بخش اسلام در هر زمان و مکانی فراهم می‌کند.

پکیج آموزشی معارف آزمون استخدامی تامین اجتماعی

یادگیری درس معارف و احکام اسلامی و تسلط به موضوعات مهم و اساسی آن یکی از اصلی ترین کارها برای هر داوطلبی است، چرا که این درس جز مباحثی است که در بیش تر آزمون ها از آن سؤال طرح می شود.

از این‌ رو داوطلبانی که قصد شرکت در این آزمون ها را دارند در بیش تر مواقع به دنبال منابعی برای یادگیری کامل تر و بهتر این درس هستند تا بتوانند به تعداد بیش تری از سوالات پاسخگو باشند و درصد بهتری را در این درس به دست آورند.

منابعی که این داوطلبان از آن استفاده می کنند می بایست به قدری کامل و دقیق باشد که هیچ نکته ای را از قلم نینداخته و تمام مطالب مهم و اساسی را در خود جای داده باشد تا دیگر احتیاجی به مطالعه منابع و جزوات متعدد نباشد.​

 

دیدگاه خود را به ما بگویید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیدواژه ها

آزمون ارشد آزمون استخدامی سرم شناسی آزمون لیسانس به پزشکی ایمنی شناسی بانک خون بیوشیمی جزوه آزمون استخدامی هورمون شناسی جزوه ایمنی شناسی جزوه بیوشیمی جزوه ویروس شناسی دانشجویان علوم پزشکی دانلود جروه هماتولوژی دانلود کتاب هماتولوژی درسنامه هماتولوژی آزمون استخدامی درسنامه ویروس شناسی دکتر محمدمهدی صدوقی سرم شناسی سرولوژی علوم آزمایشگاهی سهمیه بومی آزمون علوم آزمایشگاهی لیسانس به دکتری منابع آزمون استخدامی ایمنی شناسی نمئنه سوالات سرم شناسی نمونه سوالا آزمون استخدامی ایمنی شناسی نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک خون نمونه سوالات ایمنی شناسی نمونه سوالات باکتری شناسی نمونه سوالات سرم شناسی نمونه سوالات هماتولوژی آزمون استخدامی وزارت علوم نمونه سوالات هورمون شناسی نمونه سوال بیوشیمی هماتولوژِی هماتولوژی علوم آزمایشگاهی هورمون شناسی وزارت بهداشت ویروس شناسی کتاب تست بانک خون کتاب تست باکتری شناسی کتاب تست بیوشیمی کتاب تست سرم شناسی کتاب تست هورمون شناسی کتاب تست ویروس شناسی کتاب ویروس شناسی کتای تست ایمنی شناسی کنکور ۱۴۰۱