در اینستاگرام ما را دنبال کنید

instagram.com/hadisigroup

منابع آزمون استخدامی تامین اجتماعی 1403

منابع آزمون استخدامی تامین اجتماعی 1403

تامین اجتماعی
عمومی

منابع آزمون استخدامی تامین اجتماعی 1403

آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی در سال 1403 برای جذب داوطلبان در رشته های مختلف برگزار خواهد شد. داوطلبان برای شرکت در این آزمون باید از منابع آن به طور کامل آگاهی داشته باشند تا بتوانند با آمادگی کامل در آزمون شرکت کرده و شانس قبولی خود را افزایش دهند.​

سازمان تامین اجتماعی، یکی از قدیمی ترین ارگان های غیردولتی مشغول در عرصه بیمه می باشد که دسته ای از افراد جامعه از جمله کارگران، حقوق بگیران (به صورت اجباری) و شاغلین به مشاغل آزاد را (به صورت اختیاری) تحت پوشش خود در می آورد.

این سازمان در بعضی دوره ها اقدام به برگزاری یک آزمون به منظور استخدام نیروهای مورد نیاز خود می نماید تا به این وسیله از میان پذیرفته شدگان این آزمون، کارکنان خود را انتخاب کند.

منابع آزمون تامین اجتماعی 1403

آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی در سال 1403 برای جذب نیروهای کارآمد در این سازمان برگزار خواهد شد. داوطلبان این آزمون برای موفقیت در آن، نیاز به مطالعه منابع معتبر و برنامه‌ریزی دقیق دارند.

گروه آموزشی حدیثی یکی از موسسات آموزشی معتبر در زمینه ارائه منابع و خدمات آموزشی برای آزمون‌های استخدامی است. این موسسه با سابقه درخشان در زمینه آماده‌سازی داوطلبان برای آزمون‌های مختلف، از جمله آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی، به عنوان یکی از منابع قابل اعتماد برای تهیه منابع این آزمون شناخته می‌شود.

اهمیت منابع آزمون استخدامی تامین اجتماعی

منابع آزمون استخدامی تامین اجتماعی بسیار اهمیت دارند زیرا این آزمون‌ها نقش حیاتی در انتخاب و استخدام نیروهای متخصص در سازمان‌ها و نهادهای مربوط به تامین اجتماعی دارند. اهمیت این منابع به دلایل زیر قابل توجیه است:

آزمون‌های استخدامی تامین اجتماعی، انعکاس دقیقی از نیازهای سازمانی دارند و بر اساس این نیازها تدوین می‌شوند. با استفاده از این آزمون‌ها، می‌توان نیروهایی را جذب کرد که دارای مهارت‌ها و تخصص‌های مورد نیاز سازمان هستند.

استخدام نیروهای متخصص و با تجربه از طریق آزمون‌های استخدامی، به ارتقای کیفیت خدمات ارائه شده توسط سازمان‌های تامین اجتماعی کمک می‌کند. این اقدام باعث بهبود رضایت شهروندان از خدمات و افزایش اعتماد به سازمان‌های مربوطه می‌شود.

اجرای آزمون‌های استخدامی تامین اجتماعی، رقابت سالم و منصفانه در بازار کار را ترویج می‌کند و فرصت‌های مناسبی برای استخدام بر اساس توانایی و شایستگی افراد را فراهم می‌آورد. این اقدام به حفظ عدالت اجتماعی کمک کرده و از تبعیض در فرآیند استخدام جلوگیری می‌کند.

بنابراین، منابع آزمون استخدامی تامین اجتماعی اهمیت زیادی در جذب نیروهای متخصص و ارتقای کیفیت خدمات ارائه شده توسط سازمان‌های مربوط به تامین اجتماعی دارند.


همچنین بخوانید: جهت مشاهده منابع آزمون استخدامی علوم آزمایشگاهی کلیک کنید.


تأثیر منابع آزمون استخدامی تامین اجتماعی بر فرآیند استخدام

منابع آزمون استخدامی تامین اجتماعی تأثیر قابل توجهی بر فرآیند استخدام دارند. این منابع با ارائه روش‌ها و ابزارهای مناسب برای انتخاب نیروهای متناسب با نیازهای سازمانی، به بهبود فرآیند استخدام کمک می‌کنند. تأثیرات اصلی این منابع بر فرآیند استخدام عبارتند از:

افزایش کیفیت استخدام: منابع آزمون استخدامی تامین اجتماعی با ارائه تست‌ها، مصاحبه‌ها و ابزارهای ارزیابی دقیق، به انتخاب افراد مجرب و متخصص کمک می‌کنند، که منجر به افزایش کیفیت نیروی انسانی در سازمان می‌شود.

سرعت در فرآیند استخدام: با استفاده از منابع آزمون استخدامی، فرآیند انتخاب و استخدام نیروها سریع‌تر و کارآمدتر می‌شود. این منابع به کاهش زمان مورد نیاز برای انجام مراحل انتخاب و بهبود بهره‌وری در سازمان کمک می‌کنند.

بنابراین، استفاده از منابع آزمون استخدامی تامین اجتماعی معتبر و موثر، به افزایش اعتماد شهروندان و نیروهای کاری نسبت به فرآیند استخدام و عملکرد سازمان کمک می‌کند. این اعتماد باعث ایجاد روابط مثبت بین کارکنان و مدیران می‌شود و به توسعه فضای کاری مطلوب کمک می‌کند.

منابع آزمون استخدامی تامین اجتماعی

راهکارهای بهبود استفاده از منابع آزمون استخدامی تامین اجتماعی

 1. ارتقاء شفافیت: افزایش شفافیت در فرآیند استخدام و اطلاع‌رسانی دقیق در مورد منابع آزمون به افراد کمک می‌کند تا با فرآیند آشنا شوند و اعتماد بیشتری به آن داشته باشند.
 2. بهبود فرآیند طراحی آزمون: ارتقاء کیفیت و اعتبار منابع آزمون، از جمله تست‌ها و مصاحبه‌ها، با توجه به نیازهای واقعی سازمان‌ها و تخصص‌های مورد نیاز، بهبود می‌بخشد.
 3. ارائه آموزش و راهنمایی: افرادی که در فرآیند استخدام شرکت می‌کنند، باید به طور کامل با منابع آزمون آشنا شوند و آمادگی لازم را داشته باشند. ارائه آموزش‌های مناسب و راهنمایی به این افراد می‌تواند کارآیی فرآیند را افزایش دهد.
 4. استفاده از فناوری: بهره‌گیری از فناوری‌های مدرن برای طراحی، ارزیابی و اجرای منابع آزمون می‌تواند کارایی و دقت فرآیند را افزایش دهد و زمان و هزینه‌های مرتبط با آن را کاهش دهد.
 5. ارتقاء انصاف: اطمینان از انصاف و بی‌طرفی در اجرای منابع آزمون و تصمیم‌گیری‌های مربوط به استخدام، از جمله اطمینان از عدم تبعیض نسبت به جنسیت، نژاد، و وضعیت اجتماعی، می‌تواند اعتماد به فرآیند را تضمین کند.

منابع عمومی تامین اجتماعی

مباحثی که در قسمت عمومی این آزمون مطرح می شود، عمدتا موضوعات درسی دوره دبیرستان می باشد. با مطالعه و مرور کتب درسی این دوره می توان اطلاعات لازم در این زمینه را ارتقا بخشید. مواد عمومی آزمون تامین اجتماعی در جدول زیر ذکر شده اند.

مواد عمومی آزمون استخدامی متمرکز تامین اجتماعی 
مواد مباحث
فناوری اطلاعات (مهارت های هفتگانه 2) ICDL word ،powerpoint ،excel access، ویندوز، اینترنت، کلیدهای ترکیبی و میانبر، ایمیل، شبکه
زبان انگلیسی عمومی درک مطلب، گرامر، معنی لغات
آیین نگارش زبان فارسی مفهوم جمله، ساختار جمله، معنی لغات، قرابت معنایی، ساختار فعل
معارف اسلامی ترجمه و تفسیر آیات، توحید، نبوت، امامت، ولایت، شرک، معاد، مرگ و برزخ، توبه، عدالت، بندگی و اخلاص، احکام، احادیث، خانواده، عفاف
دانش اجتماعی و حقوق اساسی قانون اساسی، تاریخ ادبیات، سند چشم انداز 1404، جنگ ایران و عراق ، تشکیلات کشور، تاریخ اسلام و معاصر، انقلاب، وصیت نامه امام، توافقات هسته ای، جغرافیا، مسائل ورزشی
شناخت تامین اجتماعی مباحث مربوط به سنجش آشنایی با تامین اجتماعی
هوش و توانمندی های عمومی حل مسائل کیفی و جبری، حل مسئله توسط اشکال تجسمی، استدلال و درک مطلب

منابع اختصاصی آزمون تامین اجتماعی

منابع آزمون استخدامی تامین اجتماعی می تواند با یکدیگر متفاوت باشد و بسته به پستی که افراد برای آن آزمون می دهند، دارای منابع مختلف خواهد بود. افراد علاقه مند نیاز است از منابع اطلاعات لازم را بدست آورده و تا روز آزمون با مطالعه منابع مرتبط خود را به روز رسانی نمایند. مباحث اختصاصی آزمون استخدامی تامین اجتماعی شامل موارد زیر است.

منابع آزمون استخدامی متمرکز تامین اجتماعی 
مواد منابع
آیین نگارش زبان فارسی کتاب ادبیات مبتکران، کتاب فارسی عمومی چاپ دانشگاه پیام نور
معارف اسلامی دین و زندگی 3 ساله دبیرستان کتاب های نشر الگو، اندیشه 1 سبحانی جلد 1 و 2، گاج نقره ای

احکام : رساله امام و حضرت آیت الله خامنه ای، احکام دین 1 و 2 از محمدحسن فلاح زاده – انتشارات بین الملل، حکومت اسلامی نوشته احمد واعظی – انتشارات مرکز مدیریت حوزه علمیه قم، اصول اعتقادات از اصغر قائمی – انتشارات ادبا

زبان انگلیسی عمومی زبان انگلیسی راهنمایی تا پیش دانشگاهی، کتاب 504، کتاب tick eight گاج، کتاب لغت دبیرستان لقمه انتشارات مهر و ماه
هوش و توانمندی های عمومی سوالات هوش آزمون دکتری، کتاب استعداد تحصیلی مدرسان شریف و یا دکتر مسیح خواه
فناوری اطلاعات (مهارت های هفتگانه 2) ICDL کتاب کامپیوتر ICDL درجه 1 و 2، کتاب های آقای کاظم زرین، تمرین های عملی با کامپیوتر
دانش اجتماعی و حقوق اساسی کتاب دانش مسائل روز مدرسان شریف، قانون اساسی، چشم انداز 20 ساله، تاریخ و جغرافی دبیرستان، حقوق اساسی
شناخت تامین اجتماعی جزوه تامین اجتماعی، قوانین و مقررات بیمه تامین اجتماعی تالیف عاطفه زاهدی
حقوق بیمه تالیف ایرج بابایی انتشارات سمت

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی 1403

برای همکاری با سازمان تامین اجتماعی، نیاز است که فرد شرایط لازم را داشته باشد که این ضوابط خود به دو بخش شرایط عمومی و اختصاصی تقسیم می شوند. بهتر است داوطلب، قبل از ثبت نام در آزمون استخدامی متمرکز سازمان تامین اجتماعی، شرایط منتشر شده در دفترچه راهنمای ثبت نام را به دقت مورد مطالعه قرار دهد.

شرایط عمومی

 • تابعیت جمهوری اسلامی ایران
 • اعتقاد به دین اسلام
 • داشتن سلامت جسمی و روانی
 • عدم اعتیاد به مواد مخدر
 • نداشتن سابقه محکومیت جزائی
 • داشتن حداقل 20 سال سن تمام
 • ارائه حداکثر سن برابر مفاد مندرج در شرایط اختصاصی استخدام
 • داشتن گواهی فراغت از تحصیل
 • داشتن گواهی پایان خدمت یا معافیت دائم

شرایط اختصاصی

 1. مدرک تحصیلی معتبر که مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری باشد.
 2. ارائه گواهی انجام خدمات قانونی و یا معافیت از آن در مورد فارغ التحصیلان بهداشتی و درمانی
 3. مدرک تحصیلی داوطلبان صرفا بایستی بر اساس مقاطع و رشته های تحصیلی ذکر شده در دفترچه خواهد بود
 4. میزان تعهد 5 ساله در صورت پذیرش در شهر مورد تقاضای آزمون
 5. در صورت داشتن معافیت پزشکی و قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه و پس از تایید واحد طب کار مبنی بر توانایی انجام امور مربوط در عناوین شغلی مورد تقاضا

رشته های استخدامی تامین اجتماعی 1403

رشته های مورد پذیرش سازمان تامین اجتماعی در هر دوره به نیروی انسانی مورد نیاز این سازمان بستگی دارد. به عبارت دیگر ممکن است رشته های مورد نیاز هر سال برای سال دیگر متفاوت باشد. البته از طریق مطالعه دفترچه راهنما میتوانید رشته های مورد نیاز جهت ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی را متوجه شوید.

رشته های استخدامی تامین اجتماعی
کارشناس حقوقی دندان پزشک پرستار
ماما کارشناس اتاق عمل کارشناس بهداشت محیط
کارشناس بهداشت حرفه ای کارشناس پرتوشناسی کارشناس آزمایشگاه تشخیص طبی
کارشناس پرتو درمانی کارشناس بینایی سنجی کارشناس تجهیزات پزشکی
کارشناس توانبخشی پزشک عمومی کارشناس هوشبری
مددکار بهداشتی و درمانی داروساز کارشناس امور اداری
کارشناس امور مالی کارشناس تغدیه کارشناس فناوری اطلاعات
کارشناس امور بیمه ای کارشناس آمار و اطلاعات فیزیسیت
کارشناس پذیرش و مدارک پزشکی کارشناس مسئول آزمایشگاه

کتاب استخدامی تامین اجتماعی کارشناس امور بیمه

آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی برای جذب کارشناس امور بیمه در سال 1403 برگزار خواهد شد. داوطلبان این آزمون برای موفقیت در آن، نیاز به مطالعه منابع معتبر و برنامه‌ریزی دقیق دارند. کتاب استخدامی تامین اجتماعی کارشناس امور بیمه یکی از منابع مهم برای مطالعه این آزمون است که می‌تواند به داوطلبان در آمادگی هر چه بهتر برای آزمون کمک کند.

با مطالعه دقیق کتاب استخدامی تامین اجتماعی کارشناس امور بیمه و برنامه‌ریزی درست، می‌توانید در آزمون این شغل موفق شوید و به جمع کارکنان سازمان تامین اجتماعی بپیوندید.

منابع اختصاصی آزمون متمرکز تامین اجتماعی

کتاب ها و جزواتی که مربوط به استخدام کارشناسان بخش های مختلف سازمان تامین اجتماعی هستند و شرکت کنندگان به آن ها مراجعه می نمایند، می بایست با دقت بیشتری گزینش شوند.

منابع اختصاصی آزمون متمرکز تامین اجتماعی
عنوان شغلی نام درس کتاب انتشارات / نام نویسنده
کارشناس تغذیه تغذیه اساسی کتاب صفر تا صد تغذیه اساسی و تغذیه کاربردی علمی سنا / جلال مولوی
تغذیه اساسی و ارزیابی تغذیه ای برای کنکور (خلاصه) انتشارات خسروی/ زهرا یاری
رژیم درمانی تغذیه و رژیم درمانی انتشارات کتاب میر / منصور صابری، مهری میر احمدیان، مطهره حسنی
رژیم درمانی انتشارات دانشگاه علوم پزشکی اصفهان / منصور رفیعی، ریسمانچیان، غلامرضا عسکری
تغذیه در دوران های مختلف زندگی تغذیه در دوران های مختلف زندگی ناشران تحفه بشری / استامپ سیلویا، جانیس ال اسکات، ریموند، ماهان ال کتلین
تغذیه در دوران های زندگی انتشارات سنا / فریبا کوهدانی، مهشید عبدمیشانی، نیما بازیار
بیماری های ناشی از سوء تغذیه بیماری های ناشی از سوء تغذیه انتشارات دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات / علی کمیلی، محمد رضا اصفهانی، محمد رضا عسگری، المیران براری، نرگس حاجی محمد باقر
بررسی وضعیت تغذیه اصول ارزیابی تغذیه به انضمام تغذیه در دوران های مختلف زندگی انتشارات سازمان جهاد دانشگاهی / میثم عالیپور، رضا امانی
ارزیابی وضعیت تغذیه: رویکرد بالینی انتشارات سازمان جهاد دانشگاهی / میثم عالیپور، رضا امانی
کارشناس مسئول آزمایشگاه بیوشیمی بالینی درسنامه جامع بیوشیمی بالینی و آزمون و تمرین انتشارات رفیع / امیر ساسان توتونچی
کتاب بیوشیمی دکتر احسانی

(دارای درسنامه و تست)

انتشارات پوران پژوهش
گنجینه جامع و طبقه بندی شده بیوشیمی دکتر جعفر نژاد (شامل سوالات تستی آزمون های وزارت بهداشت و علوم) انتشارات کتابخانه فرهنگ
انگل شناسی اصول انگلش ناسی بروان، نوا مارکل، ریپون (درسنامه به همراه نکات کلیدی و تست)

مناسب برای: دروس قارچ شناسی، حشره شناسی، کرم شناسیو تک یاخته شناسی

کتاب میر
انگل شناسی پزشکی مارکل 2006 اندیشه رفیع / ویلیام آ، دیوید جان پتری
قارچ شناسی میکروب شناسی پزشکی جاوتز 2019 جلد2 ویروس شناسی قارچ شناسی انگل شناسی اندیشه رفیع

جاوتز

میانبر الگوریتم قارچ‌شناسی گروه تالیفی دکتر خلیلی /
امید رئیسی، زهرا کمالی، دکتر اصغر سپه‌وند
مجموعه سوالات کنکور ارشد و دکترا قارچ‌ شناسی پزشکی 89 تا 96 گروه مؤلفین سوالات کنکور کتابخانه فرهنگ
ویروس شناسی

 

ضروریات ویروس‌شناسی پزشکی اطمینان انتشارات اطمینان / سمیرا رشیدی، سینا سلیمانی
خلاصه UNIQUE ویروس شناسی پزشکی (خلاصه از نکات و تست) انتشارات اندیشه رفیع / دکتر جلال مردانه، دکتر مسعود یوسفی
باکتری شناسی میکروب‌شناسی پزشکی مورای 2021 باکتری شناسی عمومی و اختصاصی انتشارات اندیشه رفیع /Patrick R. Murray
ضروریات باکتری شناسی پزشکی اطمینان انتشارت اطمینان / علی شیوایی، فاطمه اسلام زاده حصاری
همتالوژی و بانک خون

 

ضروریات خون‌شناسی هافبراند 2020 (درسنامه و تست) انتشارات اشراقیه / آلن ویکتور هافبراند، دیوید پی. استینسما
هماتولوژی و بانک خون انتشارات خسروی / دکتر علی قاسمی، کاظم غفاری
ایمونولوژی و سرولوژی روش‌‌های عملی در آزمایشگاه تشخیص طبی MLT ایمونولوژی و سرولوژی انتشارات خسروی /

آرزو منفردی

سرولوژی و ایمونولوژی کاربردی همراه با اصول و تفسیر آزمایش ها (دوجلدی) انتشارات نور دانش / غلامرضا عزیزی، بهنام قلعه نویی
کنترل کیفی و مدیریت آزمایشگاه مدیریت و کنترل کیفی تجهیزات در آزمایشگاه پزشکی انتشارات پیام رسان / مینو احمدی‌نژاد، حسین دارآفرین
امور اداری روش تحقیق کتاب روش تحقیق ویژه مدیریت و حسابداری و سایر رشته های علوم انسانی انتشارات مهربان / دکتر محمد باقر گرجی
کتاب روش تحقیق در مدیریت (رشته های مدیریت) دانشگاه پیام نور
آمار و کاربرد آن در مدیریت کتاب آمار و کاربرد آن در مدیریت

(دوجلدی)

انتشارات سمت

دکتر عادل آذر، دکتر منصور مومنى

کتاب آمار و کاربرد آن در مدیریت

(دو جلدی)

انتشارات پیام نور

خدیجه جمشیدی

اصول مدیریت کتاب اصول مدیریت انتشارات سمت / علی رضائیان
کتاب اصول و مبانی مدیریت انتشارات ادیبان روز /  محمدرضا پورصاحبی، ناهید صباحی
مدیریت منابع انسانی و رفتار سازمانی مدیریت منابع انسانی انتشارات سمت / دکتر آرین قلی پور
کتاب مدیریت منابع انسانی

(تست)

انتشارات ماهان /

سعید پاکدل

رفتار سازمانی انتشارات مروارید / مورهد – گریفین
حقوق اداری کتاب ساده ساز حقوق اداری انتشارات میزان /حسن سالار سروری
تست‌های طبقه‌ بندی‌ شده حقوق اداری انتشارات چراغ دانش
قانون کار کتاب قانون کار انتشارات مولفین طلایی / وحید حاجی زاده
قانون تامین اجتماعی

 

کتاب قوانین کار و بیمه تامین اجتماعی انتشارات ارشدان / محمد رضا رحمانی
قانون تامین اجتماعی انتشارات مجمع علمی و فرهنگی مجد / محمد حسین قشقایی
کارشناس اتاق عمل آشنایی با وسایل و تجهیزات اتاق عمل عمومی و تخصصی کتاب جامع آشنایی با ابزارها تجهیزات پایه و تخصصی اتاق عمل همراه با سناریوهای آموزشی

(درسنامه و تست)

انتشارات جامعه نگر / محمدعلی منتصری، محبوبه تقی‌زادگان‌زاده، زهرا شادفرد
کتاب آشنایی با ابزار و تجهیزات اتاق عمل انتشارات جامعه نگر /
دکتر لیلا ساداتی، دکتر احسان گلچینی
اصول و فنون فرد اسکراب و سیار کتاباصول و فنون عملکرد فرد سیار و اسکراب انتشارات جامعه نگر /
دکتر لیلا ساداتی، دکتر احسان گلچینی
کتاب  DRS اصول و فنون عملکرد فرد سیار و اسکراب

(درسنامه و تست)

انتشارات جامعه نگر / نویسنده محمود مصطفوی
اصول مراقبت در اتاق بهبودی اصول مراقبت در اتاق بهبودی (ریکاوری) انتشارات جامعه نگر /
دکتر لیلا ساداتی، دکتر احسان گلچینی
تکنولوژی جراحی عمومی و اختصاصی و لاپاروسکوپی کتاب جراحی لاپاراسکوپی برای تکنولوژیستهای اتاق عمل انتشارات جامعه نگر / اکرم اعرابی، اسماعیل کاوی، محمدرضا زارعی، نگین لارتی، دکتر حمید مللی
کتاب تکنولوژی جراحی عمومی فریادیان انتشارات اندیشه رفیع / سارافریادیان

دفترچه استخدامی تامین اجتماعی 1403

دفترچه راهنمای آزمون حاوی اطلاعات جامعی در خصوص شرایط و نحوه ثبت نام، زمان و مکان برگزاری آزمون، منابع و مواد امتحانی، تعداد پذیرفته شدگان در هر رشته و سایر نکات مهم است.

سازمان تامین اجتماعی در سال 1403، به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود، اقدام به برگزاری آزمون استخدامی در سراسر کشور خواهد کرد. داوطلبان گرامی می‌توانند با مطالعه دقیق دفترچه راهنمای آزمون استخدامی تامین اجتماعی 1403، از شرایط و ضوابط ثبت نام، عناوین شغلی مورد نیاز، منابع آزمون، نحوه برگزاری آزمون و سایر اطلاعات مربوطه آگاهی کامل کسب نموده و در صورت واجد شرایط بودن، نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام نمایند.

در پایان تاکید می شود که مطالعه دقیق دفترچه راهنمای آزمون استخدامی تامین اجتماعی 1403 گامی ضروری برای موفقیت داوطلبان در این آزمون است.

دیدگاه خود را به ما بگویید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیدواژه ها

آزمون ارشد آزمون استخدامی سرم شناسی آزمون لیسانس به پزشکی ایمنی شناسی بانک خون بیوشیمی جزوه آزمون استخدامی هورمون شناسی جزوه ایمنی شناسی جزوه بیوشیمی جزوه ویروس شناسی دانشجویان علوم پزشکی دانلود جروه هماتولوژی دانلود کتاب هماتولوژی درسنامه هماتولوژی آزمون استخدامی درسنامه ویروس شناسی دکتر محمدمهدی صدوقی سرم شناسی سرولوژی علوم آزمایشگاهی سهمیه بومی آزمون علوم آزمایشگاهی لیسانس به دکتری منابع آزمون استخدامی ایمنی شناسی نمئنه سوالات سرم شناسی نمونه سوالا آزمون استخدامی ایمنی شناسی نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک خون نمونه سوالات ایمنی شناسی نمونه سوالات باکتری شناسی نمونه سوالات سرم شناسی نمونه سوالات هماتولوژی آزمون استخدامی وزارت علوم نمونه سوالات هورمون شناسی نمونه سوال بیوشیمی هماتولوژِی هماتولوژی علوم آزمایشگاهی هورمون شناسی وزارت بهداشت ویروس شناسی کتاب تست بانک خون کتاب تست باکتری شناسی کتاب تست بیوشیمی کتاب تست سرم شناسی کتاب تست هورمون شناسی کتاب تست ویروس شناسی کتاب ویروس شناسی کتای تست ایمنی شناسی کنکور ۱۴۰۱