در اینستاگرام ما را دنبال کنید

instagram.com/hadisigroup

کتاب تست و نمونه سوالات آزمون استخدامی معارف و اندیشه اسلامی

کتاب تست و نمونه سوالات آزمون استخدامی معارف و اندیشه اسلامی

علوم و معارف
مقالات آموزشی

کتاب تست و نمونه سوالات آزمون استخدامی معارف و اندیشه اسلامی

رشته علوم و معارف اسلامی یکی ازچهار رشته شاخه نظری دوره متوسطه است. در این رشته پیرامون علوم اسلامی و دینی و همچنین برخی از علوم انسانی بحث می‌شود.

آزمون استخدامی معارف و اندیشه اسلامی

روش صحیح مطالعه علوم و معارف اسلامی در آزمون های استخدامی بسیاری از داوطلبان با وجود آنکه زمان کافی را برای درس دین و زندگی صرف می‌کنند اما موفق به کسب درصد بالا نمی‌شوند و دلیل اصلی این موضوع، عدم اطلاع از نحوه مطالعه صحیح است. اهمیت دین و زندگی به این دلیل است.

که اکثر داوطلبان درصد بالایی را در این درس کسب می‌کنند و پایین تر بودن نمره و تراز شما نسبت به میانگین کل درصد دروس داوطلبان، تاثیر بسیار منفی بر تراز شما خواهد داشت پس باید هم مطالعه داشته باشید و هم تست بزنید تا به مرور در تست زنی نیز به تسلط برسید.

علوم و معارف اسلامی جزو دروسی است که باید به مرور خوانده شود و هرگز نباید مطالعه آن را به ماه‌های پایانی و نزدیک به موکول کنید.از همان ابتدا برای آزمون برنامه ریزی می‌کنید، حداقل یک روز درمیان وهر دفعه حدود ۴۵ دقیقه را به درس دین و زندگی اختصاص دهید و دست کم هفته ای ۳ ساعت در این درس مطالعه داشته باشید.

مجدد تاکید می‌کنیم که نخواندن درس دینی به بهانه اهمیت به دروس اختصاصی و مهم‌تر و موکول کردن به ماه های پایانی به هیچ وجه توصیه نمی‌شودچرا که این درس پرحجم و پر از نکات ریزی است که باید به مرور آنها را یاد بگیرید و قطعا با صرف زمان یک یا دو ماه به این درس نتیجه مطلوبی را به دست نمی‌آورید.

دوره تحصیلات تکمیلی مدرسی معارف اسلامی

۱) مبانی نظری اسلام

۲) اخلاق اسلامی

۳) تاریخ وتمدن اسلامی

۴) معارف قرآن و حدیث

۵) انقلاب اسلامی

دانلود نمونه سوال معارف اسلامی آزمون استخدامی

سوالات  علوم و معارف اسلامی همواره بخش مهمی از سوالات عمومی کلیه آزمون های استخدامی برگزار شده در کشور می باشد. توانایی پاسخ گویی این بخش از سوالات، همواره در مراحل بعدی اعم از مصاحبه و گزینش نیز موثر می باشد. در نتیجه کسب درصد بالاتر در این بخش بسیار کمک کننده و مهم می باشد.

مبحث معارف و احکام اسلامی از جمله مباحثی است که همواره در تمام آزمون ها از آن سوال مطرح می شود و به همین دلیل هم جز مباحث مهم و تاثیر گذاری است که داوطلبان همواره به دنبال یک منبع مناسب و مطمئن و جامع جهت مطالعه و فراگیری این دروس می باشند؛ به گونه ای که تمام نیاز های آن ها را پوشش داده و دیگر نیازی به مطالعه منابع دیگر نداشته باشند.

در تمامی آزمون های استخدامی مانند آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی، بررسی سطح  علوم و معارف اسلامی داوطلبان از موارد اصلی هر آزمون می باشد.

جزوه و نمونه سوالاتی که در این قسمت برای شما داوطلبان گرامی تهیه گردیده است، مباحث عمومی که برای آماده شدن برای پاسخگویی به سوالات بخش معارف اسلامی دفترچه عمومی آزمون های استخدامی نیاز دارید را در بر گرفته و یک مجموعه جامع و کامل برای شما عزیزان محسوب می شود که تمامی مطالب مورد نیاز شما را تحت پوشش قرار داده است.

مطالعه این جزوه و پس از آن پاسخگویی به نمونه سوالات گردآوری شده در این مجموعه، می تواند گزینه ای بسیار کارآمد و مفید برای مرور مطالب و پاسخگویی صحیح به سوالات معارف اسلامی سر جلسه آزمون باشد.


جزوه معارف و اندیشه اسلامی + تست ویژه آزمون استخدامی


کتاب تست معارف اسلامی آزمون استخدامی بهداشت

گروه آموزشی حدیثی با تلاش مجدانه و تجربه ای بیش از یک دهه حضور در کنار داوطلبان آزمون های استخدامی همواره تلاش نموده است تا بهترین و پربارترین منابع و کتاب های استخدامی را تقدیم خریداران خود نماید.

در مورد کتاب سوالات استخدامی وزارت بهداشت نیز این قضیه صادق بوده و ما با ارائه سوالات اصلی که در آزمون های استخدامی وزارت بهداشت از کلیدی ترین منابع می باشند تلاش نموده ایم تا کلیه داوطلبانی که برای آماده سازی گروه آموزشی حدیثی را انتخاب می نمایند با بالاترین سطح از آمادگی قدم در این آزمون بگذارند. این کتاب مانند کتاب سوالات آزمون استخدامی فراگیر همه منابع بخش عمومی را شامل است.

استخدام وزارت بهداشت این روزها با استقبال زیادی رو به رو شده است که دلایل متعددی دارد، آینده ی شغلی خوب و داشتن مزایای زیاد برای کارمندان میتواند اصلی ترین دلیل این رقابت برای استخدام در این حوزه باشد.

وزارت بهداشت هر ساله برای تامین نیروهای انسانی ، آزمون استخدامی برگزار می کند، اما طبیعی است که همه رشته های تحصیلی مجاز به ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت بهداشت نباشند و فقط افرادی می توانند در این آزمون ثبت نام کنند که رشته آن ها در لیست رشته های آزمون استخدامی وزارت بهداشت ذکر شده باشد.

فارغ التحصیلان مقاطع مختلف رشته های پزشکی، پیراپزشکی، رشته های علوم پایه و برخی دیگر از رشته های تحصیلی که علاقه مند به اشتغال در ارگان های وابسته به وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی هستند، می توانند با شرکت در آزمون استخدامی وزارت بهداشت شانس خود را برای استخدام در این سازمان امتحان کنند.

کتاب تست علوم و معارف اسلامی

بازار کار رشته معارف اسلامی و تاریخ

فارغ التحصیلان معارف اسلامی و تاریخ می توانند در مراکز تحصیلی مختلف به تدریس بپردازند. همچنین اگر قلم نویسندگی داشته باشند و علم کافی در حین تحصیل کسب نموده باشند ، می توانند به نویسندگی روی بیاورند و کتاب ها و مقالاتی را تالیف نمایند. به علاوه فرصت شغلی در پژوهشگاه های معارف و علوم ادیان نیز فراهم می باشد.

نمونه سوالات اندیشه اسلامی ویژه استخدام

یادگیری درس معارف و احکام اسلامی و تسلط به موضوعات مهم و اساسی آن یکی از اصلی ترین کارها برای هر داوطلبی است، چرا که این درس جز مباحثی است که در بیش تر آزمون ها از آن سؤال طرح می شود.

از این‌ رو داوطلبانی که قصد شرکت در این آزمون ها را دارند در بیش تر مواقع به دنبال منابعی برای یادگیری کامل تر و بهتر این درس هستند تا بتوانند به تعداد بیش تری از سوالات پاسخگو باشند و درصد بهتری را در این درس به دست آورند.

منابعی که این داوطلبان از آن استفاده می کنند می بایست به قدری کامل و دقیق باشد که هیچ نکته ای را از قلم نینداخته و تمام مطالب مهم و اساسی را در خود جای داده باشد تا دیگر احتیاجی به مطالعه منابع و جزوات متعدد نباشد.​


جزوه معارف و اندیشه اسلامی + تست ویژه آزمون استخدامی


بانک خون علوم آزمایشگاهی

رشته خون شناسی (بانک خون)شاخه ای از مجموعه آزمایشگاه بالینی و تحقیقاتی است که توسط دانش آموختگان این رشته به منظور پیشگیری، تشخیص و درمان بیماریهای خونی انسان با به کارگیری اصول، روشها و فناوری‌های نوین در عرصه‌های بالینی پزشکی و پژوهشی با هدف ویژه بهبود و ارتقای سلامت ایجاد شده، و دردو دهه اخیر با شتاب زیادی رشد و توسعه یافته است.

از نقاط عطف این رشته تخصصی در بکارگیری سلولهای بنیادی در پیوند مغز استخوان و همچنین استخراج و نگهداری آنها از بند ناف می باشد. اما جهش و رشد تصاعدی این رشته با شناسایی عوامل ایجاد کننده سلولی و ملکولی در ایجاد و پیشرفت بیماریهای سیستم خون ساز بویژه بدخیمی های خونی بوده است.

که باعث شده امروزه ارتباط بالین و تشخیصهای آزمایشگاهی را در حیطه خون شناسی بیشتر و بیشتر نماید. در سایه این تحولات سریع و روزافزون امروزه می توان از رشته خون شناسی بعنوان یکی از گرایشها یا شاخه های توسعه یافته و تکمیل کننده نیاز درمان و تشخیص پزشکی نام برد.

دیدگاه خود را به ما بگویید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیدواژه ها

آزمون ارشد آزمون استخدامی سرم شناسی آزمون لیسانس به پزشکی ایمنی شناسی بانک خون بیوشیمی جزوه آزمون استخدامی هورمون شناسی جزوه ایمنی شناسی جزوه بیوشیمی جزوه ویروس شناسی دانشجویان علوم پزشکی دانلود جروه هماتولوژی دانلود کتاب هماتولوژی درسنامه هماتولوژی آزمون استخدامی درسنامه ویروس شناسی دکتر محمدمهدی صدوقی سرم شناسی سرولوژی علوم آزمایشگاهی سهمیه بومی آزمون علوم آزمایشگاهی لیسانس به دکتری منابع آزمون استخدامی ایمنی شناسی نمئنه سوالات سرم شناسی نمونه سوالا آزمون استخدامی ایمنی شناسی نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک خون نمونه سوالات ایمنی شناسی نمونه سوالات باکتری شناسی نمونه سوالات سرم شناسی نمونه سوالات هماتولوژی آزمون استخدامی وزارت علوم نمونه سوالات هورمون شناسی نمونه سوال بیوشیمی هماتولوژِی هماتولوژی علوم آزمایشگاهی هورمون شناسی وزارت بهداشت ویروس شناسی کتاب تست بانک خون کتاب تست باکتری شناسی کتاب تست بیوشیمی کتاب تست سرم شناسی کتاب تست هورمون شناسی کتاب تست ویروس شناسی کتاب ویروس شناسی کتای تست ایمنی شناسی کنکور ۱۴۰۱