در اینستاگرام ما را دنبال کنید

instagram.com/hadisigroup

پکیج سوالات استخدامی علوم آزمایشگاهی

پکیج سوالات استخدامی علوم آزمایشگاهی

کتاب آزمون استخدامی علوم آزمایشگاهی
مقالات آموزشی

پکیج سوالات استخدامی علوم آزمایشگاهی

با سلام خدمت داوطلبین آزمون استخدامی علوم آزمایشگاهی، پکیج سوالات آزمون استخدامی علوم آزمایشگاهی وزارت بهداشت (منابع جدید 1402) را برای شما نازنینان گرد آوری نمودیم تا با آسودگی خاطر نسبت به مطالعه و موفقیت در این گام سرنوشت ساز شما را همراهی نماییم.

گروه حدیثی برای داوطلبانی که محدودیت زمانی و مکانی دارند و همچنین جهت گسترش عدالت آموزشی برای آزمون استخدامی علوم آزمایشگاهی در سراسر کشور، پکیج آموزشی جامع و مفیدی در نظر گرفته است که با استقبال فراوانی از سوی داوطلبان سراسر کشور رو به رو شده است.
بسته استخدامی علوم آزمایشگاهی تمام نیازهای آموزشی هر داوطلب متقاضی شرکت در آزمون استخدامی علوم آزمایشگاهی را پوشش می دهد.

منابع آزمون استخدامی علوم آزمایشگاهی وزارت بهداشت

سوالات آزمون استخدامی علوم آزمایشگاهی شامل دو حیطه عمومی و تخصصی بوده که داوطلبان باید منابع مرتبط با هر کدام از حیطه ها را به خوبی مطالعه کنند. در مجموعه کتاب استخدامی بهترین منابع برای دروس عمومی و تخصصی موجود است.

بسته ویژه استخدامی علوم آزمایشگاهی وزارت بهداشت

بسته تضمینی استخدامی علوم آزمایشگاهی شامل چند کتاب تخصصی و عمومی بوده و مناسب کلیه آزمون های استخدامی علوم آزمایشگاهی (شامل تمامی سر فصل های مورد نیاز برای آزمون) می باشد و عملا شما را از مطالعه هرگونه منبع دیگری بی نیاز می کند.

سرفصل های این کتاب مطابق با سر فصل های آزمون تخصصی علوم آزمایشگاهی اعلام شده از طرف وزارت بهداشت تالیف گردیده است، به همین جهت تمامی مباحث مورد نیاز برای آمادگی در آزمون استخدامی علوم آزمایشگاهی، در این کتاب به طور کامل پوشش داده شده است.

معرفی و سرفصل های بسته ویژه استخدامی علوم آزمایشگاهی

مجموعه پيش رو شامل 6 کتاب درسنامه و تست مناسب برای کلیه آزمون های استخدامی علوم آزمایشگاهی 1402 آموزش و پرورش (شامل تمامی سر فصل های مورد نیاز برای آزمون) می باشد و عملا شما را از مطالعه هرگونه منبع دیگری بی نیاز می کند.

آزمون استخدامی علوم آزمایشگاهی

پکیج کامل دروس تخصصی استخدامی علوم آزمایشگاهی

 1. بخش ایمونولوژی
 2. بخش پاتولوژی
 3. بخش هماتولوژی
 4. بخش زیست شناسی سلولی و مولکولی
 5. بخش ژنتیک
 6. بخش بیوشیمی
 7. بخش ویروس شناسی، باکتری شناسی، انگل شناسی، قارچ شناسی
 8. بخش سوالات ادوار گذشته آزمون استخدامی علوم آزمایشگاهی
 9. بخش سوالات تالیفی مشابه آزمون استخدامی

پکیج جامع هفت درس عمومی آزمونهای استخدامی

کتاب استخدامی جامع هفت درس عمومی

 1. زبان و ادبیات فارسی
 2. معارف و احکام اسلامی
 3. اطلاعات عمومی (شناخت مسائل روز)
 4. علوم رایانه
 5. هوش و استعداد تحصیلی
 6. زبان انگلیسی عمومی
 7. ریاضیات عمومی
 8. آمار و احتمالات
دروس عمومی کتاب‌های معرفی شده توسط مجموعه کتاب استخدامی
زبان و ادبیات فارسی زبان و ادبیات فارسی یکی از دروس مهم برای آزمون‌های استخدامی است. برای تسلط کامل در این بخش از آزمون می‌توانید از کتاب‌های آموزشی همراه با نکات و تست‌های مرتبط کمک بگیرید.
معارف اسلامی برای موفقیت در این درس از آزمون شما می‌توانید از کتاب‌های عمومی برای آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش استفاده کنید.

این کتاب‌ها شامل شرح کامل درس، مفاهیم و نکات کلیدی همراه با سؤالات طبقه‌بندی‌شده می‌باشد.

زبان انگلیسی می‌دانیم که درس زبان انگلیسی یکی از دروس عمومی مهم و کمی مشکل برای داوطلبان تمامی آزمون‌هاست. شما با استفاده از کتاب‌های جامع می‌توانید بهترین عملکرد را در این درس داشته باشید.
کامپیوتر و مهارت‌های ICDL باتوجه‌به این که امروزه عصر ارتباطات، دنیای علوم کامپیوتر و دیجیتال بسیار مورد تقاضا است. تسلط در این درس برای موفقیت در آزمون استخدامی شما بسیار مهم است.
ریاضی و آمار با توجه به اینکه سطح داوطلبان در این درس با هم متفاوت است، پیشنهاد ما برای درس ریاضی و آمار کتاب صفر تا صد

است.

کتاب آزمون های استخدامی و اطلاعات عمومی بر گرفته از منابع اصلی دروس عمومی آزمون استخدامی 1402می باشد.

ویژگی های بسته ویژه استخدامی علوم آزمایشگاهی  :

 • شرح و خلاصه درس و معرفی نکات برتر، ویژه آزمون های استخدامی
 • بانک کامل سوالات شبیه سازی شده استخدامی کلیه مقاطع
 • پاسخنامه تشریحی و تحلیل سوالات و معرفی نکات برتر منابع و آزمون ها
 • سوالات تالیفی و شبیه سازی شده آزمون های استخدامی

خرید آنلاین بسته ویژه استخدامی علوم آزمایشگاهی از طریق فروشگاه اینترنتی کتاب استخدامی با بالاترین تخفیف و قابلیت ارسال به سراسر کشور امکان پذیر است.

استخدام کارشناسان علوم آزمایشگاهی و خبر های مرتبط

با توجه به صحبت های معاونت محترم توسعه وزارت بهداشت در خصوص افزایش آزمون های استخدامی، ما بر آن شدیم تا با گردآوری بهترین پکیج آزمون استخدامی علوم آزمایشگاهی وزارت بهداشت (منابع جدید 1402) شما را تا رسیدن قطعی به موفقیت در این آزمون یاری نماییم.

گروه تولید محتوای سایت حدیثی، جزوات و سوالات ویژه ای برای شما تدارک دیده است. با مطالعه این منبع معتبر، دیگر نیاز خواندن منابع دیگر برای شما نازنینان مرتفع گشته و سربلند از این آزمون عبور خواهید کرد.

دلایل افزایش استخدام کارشناسان علوم آزمایشگاهی

در 2 سال گذشته با توجه به شیوع بیماری کووید -19 که نوعی از ویروس آنفولانزا میباشد وزارت بهداشت و درمان علارغم فداکاری های کادر بهداشت و درمان، موفق به کنترل این ویروس منحوس نگردید. بنابراین با توجه به کمبود پرسنل بهداشتی و درمانی و خستگی مفرط این عزیزان جان بر کف، با برگزاری آزمون های استخدامی متعدد نسبت به تکمیل پرسنل اقدام نموده است.

نتیجه گیری

این بسته مطالعاتی ویژه به همراه ویدئوهای انگیزشی موجود در سایت استخدام آینده گامی بلند در جهت تحقق اهداف شماست.

شما داوطلبین محترم آزمون استخدامی با مطالعه این بسته کامل و کاملا کاربردی خواهید توانست با اصل سوالات آزمون استخدامی آشنا شده و از آنجا که جواب تشریحی هم برای سوالات تخصصی و عمومی قرار داده شده است، بصورت مفهومی مطلب را درک کرده و خود را آماده آزمون خواهید کرد.

علوم آزمایشگاهی و کاردانان و کارشناسان آن مستحق دریافت شماره نظام پزشکی هستند و ما نیز در راستای احقاق حق این عزیزان همواره از طریق فضای مجازی پیگیری های خود را خواهیم کرد. به امید روزی که شما سفید پوشان گمنام عرصه بهداشت و درمان به حق خود برسید.

دیدگاه خود را به ما بگویید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیدواژه ها

آزمون ارشد آزمون استخدامی سرم شناسی آزمون لیسانس به پزشکی ایمنی شناسی بانک خون بیوشیمی جزوه آزمون استخدامی هورمون شناسی جزوه ایمنی شناسی جزوه بیوشیمی جزوه ویروس شناسی دانشجویان علوم پزشکی دانلود جروه هماتولوژی دانلود کتاب هماتولوژی درسنامه هماتولوژی آزمون استخدامی درسنامه ویروس شناسی دکتر محمدمهدی صدوقی سرم شناسی سرولوژی علوم آزمایشگاهی سهمیه بومی آزمون علوم آزمایشگاهی لیسانس به دکتری منابع آزمون استخدامی ایمنی شناسی نمئنه سوالات سرم شناسی نمونه سوالا آزمون استخدامی ایمنی شناسی نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک خون نمونه سوالات ایمنی شناسی نمونه سوالات باکتری شناسی نمونه سوالات سرم شناسی نمونه سوالات هماتولوژی آزمون استخدامی وزارت علوم نمونه سوالات هورمون شناسی نمونه سوال بیوشیمی هماتولوژِی هماتولوژی علوم آزمایشگاهی هورمون شناسی وزارت بهداشت ویروس شناسی کتاب تست بانک خون کتاب تست باکتری شناسی کتاب تست بیوشیمی کتاب تست سرم شناسی کتاب تست هورمون شناسی کتاب تست ویروس شناسی کتاب ویروس شناسی کتای تست ایمنی شناسی کنکور ۱۴۰۱