در اینستاگرام ما را دنبال کنید

instagram.com/hadisigroup

کتاب تست استخدامی علوم آزمایشگاهی

کتاب تست استخدامی علوم آزمایشگاهی

کار در آزمایشگاه
مقالات آموزشی

کتاب تست استخدامی علوم آزمایشگاهی

کتاب تست استخدامی علوم آزمایشگاهی، کتابی است که شامل مجموعه سوالات آزمون های استخدامی علوم آزمایشگاهی در سال های گذشته است. این کتاب ها برای داوطلبان آزمون های استخدامی علوم آزمایشگاهی، مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد وزارت بهداشت درمان، سازمان غذا و دارو، بیمارستان های دولتی و خصوصی، آزمایشگاه های دولتی و خصوصی، مفید است.

کتاب،حاضر از مجموعه کتاب‌های کامل و جامع در خصوص آزمون های استخدامی علوم آزمایشگاهی است که تمام موضوعات مرتبط با آزمون های استخدامی و سرفصل های عمومی و خصوصی معرفی شده در این خصوص را از سوی سازمان های دولتی و استخدامی در بردارد. این کتاب علاوه بر سوالات و تست های سنوات گذشته آزمون های استخدامی همراه با پاسخنامه تشریحی نیز پرداخته و شما داوطلبان عزیز آزمون های دستگاه های اجرایی کل کشور را از مراجعه به سایر منابع استخدامی بی نیاز می کند.

لذا به افرادی که تمایل به مطالعه یک کتاب با حجم مناسب با دارا بودن سوالات مهم در کنار پاسخ های تشریحی مناسب می گردند خرید آنلاین کتاب جامع استخدامی علوم آزمایشگاهی را پیشنهاد می کنیم.


بیشتر مطالعه کنید: کتاب مجموعه سوالات علوم آزمایشگاهی هلو پلاس


کتاب های استخدامی علوم آزمایشگاهی

کتاب های استخدامی علوم آزمایشگاهی لزوماً شامل کتاب‌هایی نیستند که از سوی وزارت بهداشت اعلام می‌شوند. این کتاب‌ها اغلب کتاب‌های رفرنس هستند که حجم بسیار زیادی نیز دارند؛ همچنین منابع استخدامی علوم آزمایشگاهی به دو دسته منابع عمومی و منابع تخصصی تقسیم می‌شوند.

منابع عمومی این آزمون شامل درس‌هایی مثل معارف اسلامی، زبان انگلیسی عمومی، هوش و توانمندی‌های ذهنی، ریاضیات و آمار، فناوری اطلاعات، زبان و ادبیات فارسی و اطلاعات سیاسی اجتماعی و قانونی است.

قطعاً اگر به دنبال منابع اعلام شده از سوی وزارت بهداشت باشید برای درس سلولی و مولکولی باید دو جلد کتاب زیست سلولی مولکولی لودیش را مطالعه کنید، همچنین برای درس فیزیولوژی کتاب فیزیولوژی گایتون به‌ عنوان رفرنس به شما پیشنهاد می‌شود. کتاب بیوشیمی لنینجر برای درس بیوشیمی و کتاب ژنتیک امری نیز برای درس ژنتیک.

تمام این کتاب‌ها کتاب‌های رفرنس و با حجم زیاد هستند، بنابراین قطعاً قصد ندارید که این کتاب‌ها را برای آزمون استخدامی بخوانید؛ حتی اگر قصد انجام این کار را داشته باشید قطعاً وقت انجام این کار را ندارید. بنابراین به پرسش اولیه برمی‌گردیم: برای آزمون استخدامی علوم آزمایشگاهی چی بخونم؟

فهرست مباحث آزمون استخدامی علوم آزمایشگاه

 1. ایمونولوژی
 2. پاتولوژی
 3. بیوشیمی
 4. ژنتیک
 5. هماتولوژی
 6. قارچ شناسی
 7. ویروس شناسی
 8. باکتری شناسی
 9. انگل شناسی
 10. زیست شناسی سلولی و مولکولی

منابع استخدامی علوم آزمایشگاهی کدامند؟ برای آزمون استخدامی علوم آزمایشگاهی چی بخونم؟ شرایط استخدام علوم آزمایشگاهی چیست؟ بهترین کتاب آزمون استخدامی علوم آزمایشگاهی چیست؟

اگر می‌خواهید در آزمون استخدامی علوم آزمایشگاهی شرکت کنید؛ احتمالاً سوالات بالا در ذهن شما چرخ می‌زند. بخصوص که بسیاری از افرادی که قصد شرکت در آزمون استخدامی را دارند؛ احتمالاً برای مدتی از درس دور بوده‌اند و اکنون نیاز دارند که کسی به آن‌ها کتاب تست علوم آزمایشگاهی معرفی کند، سوالات آزمون استخدامی را در اختیار آن‌ها قرار دهد و آن‌ها را برای خرید کتاب استخدامی علوم آزمایشگاهی راهنمایی کند. در این مقاله به بررسی و معرفی منابع استخدامی علوم آزمایشگاهی خواهیم پرداخت؛ همچنین به شما کمک می‌کنیم که چگونه برای استخدام علوم آزمایشگاهی آماده شوید.

استخدامی وزارت علوم

کتاب آزمون استخدامی علوم آزمایشگاهی

کتاب آزمون استخدامی علوم آزمایشگاهی باید کتابی باشد که بتواند در عین کوتاه کردن مطالب آن را کامل و جامع به داوطلب منتقل کند. همانطورکه گفتیم منابع آزمون استخدامی علوم آزمایشگاهی به دو دسته منابع عمومی و تخصصی تقسیم می‌شوند.

کتاب‌های عمومی استخدامی اغلب کتاب‌های تست هستند و درسنامه‌های زیادی برای دروس عمومی وجود ندارد. اما اگر به دنبال کتابی هستید که مختصر درسنامه ای نیز داشته باشد، درسنامه مجموعه آزمون های استخدامی و اطلاعات عمومی بهترین انتخاب برای شما است. چراکه با خرید این کتاب هم یک کتاب تست اطلاعات عمومی استخدامی خریده‌اید و هم درسنامه مختصری از تمام دروس دارید.

اما علاوه‌ بر این کتاب، کتاب‌های دیگری شامل گنجینه سوالات آزمون استخدامی اطلاعات عمومی و آزمون های استخدامی اطلاعات عمومی از سایر کتاب‌هایی هستند که شامل سوالات و پاسخنامه تشریحی‌ اند. از آنجایی که پاسخگویی به سوالات عمومی آزمون استخدامی بیشتر به اطلاعات عمومی بستگی دارد، مطالعه کتاب تست با پاسخ تشریحی برای پاسخ دادن به سوالات این بخش کافی است.

کتاب تست استخدامی علوم آزمایشگاهی، معمولاً شامل دو بخش کلی است:

دروس عمومی علوم آزمایشگاهی

شامل معارف اسلامی، ادبیات فارسی، زبان عمومی، ریاضیات عمومی، آمار و احتمالات، روان شناسی و سنجش هوش، دانش کامپیوتر، آزمون قانون اساسی، آزمون چهار گزینه ای از وصیت امام (ره)، آزمون احکام اسلامی – تاریخ اسلام و انبیاء – قرآن، آزمون تاریخ ایران و جهان، آزمون سیاسی و اجتماعی، تقلید، فرهنگ لغات، ایام و روز های شمسی و قمری.

دروس تخصصی علوم آزمایشگاهی

شامل ویروس شناسی و باکتری شناسی، انگل شناسی و قارچ شناسی، بیوشیمی، فیزیولوژی، پاتولوژی(آسیب شناسی)، زیست شناسی، ژنتیک.

کتاب تست استخدامی علوم آزمایشگاهی، می تواند ابزاری مفید برای آمادگی آزمون های استخدامی علوم آزمایشگاهی باشد. با حل سوالات این کتاب ها، داوطلبان می توانند با نحوه سوالات آزمون آشنا شوند و مهارت خود را در حل سوالات افزایش دهند.

ویژگی های کتب تست استخدام علوم آزمایشگاه

 • مطابق با آخرین تغییرات آزمون های استخدامی کشور
 • استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کل کشور
 • قابل استفاده در کلیه ­ی مقاطع تحصیلی می ­باشد
 • ارائه شرح و خلاصه درس
 • معرفی نکات برتر
 • تحلیل منابع و آزمون ها
 • ارائه نکات مهم هر مبحث + معرفی نکات طلایی ویژه شب آزمون
 • سوالات استخدامی این رشته در دوره‌های گذشته با پاسخ تشریحی
 • نمونه سوال تخصصی تألیفی و شبیه‌سازی شده استخدام علوم آزمایشگاه با پاسخ کلیدی و تشریحی

کتاب تست علوم آزمایشگاهی

منابع استخدامی علوم آزمایشگاهی | دانلود و خرید کتاب آزمون استخدامی علوم آزمایشگاهی از کتاب‌های درسنامه که بگذریم. کتاب‌ تست علوم آزمایشگاهی از مهم‌ترین کتاب‌ها برای آمادگی برای آزمون استخدامی علوم آزمایشگاهی هستند. برای آمادگی برای این آزمون باید مهارت تست زنی خود را افزایش دهید و این کار با استفاده از کتاب‌های تست میسر است.

سوالات آزمون استخدامی علوم آزمایشگاهی در کتاب‌های تست آن گنجانده‌ شده‌اند. بنابراین از خرید کتاب های تست برای این آزمون غافل نشوید. کتاب های تست استخدامی علوم آزمایشگاهی به دو دسته تقسیم می‌شوند. کتاب‌هایی که دارای سوالات عمومی و تخصصی هستند و کتاب تست های تخصصی علوم آزمایشگاهی.

کتاب‌هایی مانند گنجینه سوالات استخدامی علوم آزمایشگاهی و آزمون های استخدامی علوم آزمایشگاهی از جمله کتاب‌هایی هستند که هم دارای سوالات عمومی آزمون استخدامی علوم آزمایشگاهی و هم دارای سوالات تخصصی آن هستند. هر دو این کتاب‌ها برای مواقعی مناسب‌ اند که وقت کافی برای مطالعه و تست زنی ندارید یا می‌خواهید تمام دروسی را که تاکنون مطالعه کرده‌اید دوره کنید؛ در اینصورت این دو کتاب یکی از بهترین انتخاب‌های شما است.

اما بجز کتاب مخصوص استخدامی علوم آزمایشگاهی، کتاب‌های دیگری نیز برای این آزمون مورد استفاده قرار می‌گیرند که تست‌های آن بیشتر و تخصصی‌ ترند. بانک سوالات درسنامه جامع علوم آزمایشگاهی یکی از این کتاب‌ها است. این کتاب در کنار خلاصه دروس درسنامه جامع علوم آزمایشگاهی دو کتاب کامل برای آمادگی برای آزمون استخدامی این رشته هستند.

کتاب‌های تست دیگر مانند گنجینه سوالات ایمنی شناسی، بانک سوالات باکتری شناسی، گنجینه سلولی مولکولی دکتر جعفرنژاد و … نیز از جمله کتاب‌هایی هستند که می‌توانید توسط آن‌ها تست‌های مربوط به درس‌هایی را که برای شما مهم‌تر هستند را بزنید. برای مثال اگر ضریب درس ایمونولوژی برای شما مهم‌تر است می‌توانید تست‌های کتاب گنجینه سوالات ایمنی شناسی را برای آشنایی بیشتر با سوالات این درس بزنید.

خرید و مشخصات کتاب استخدامی علوم آزمایشگاه

خرید آنلاین کتاب جامع استخدامی علوم آزمایشگاهی و ارسال به سراسر کشور از ۲۰ تدریس قابل سفارش است. کتاب های استخدامی به دلیل طرح سوالات متفاوت در هر دوره معمولا هر سال دچار تغییراتی در محتوای آن میشوند. لذا برای تهیه کتب مورد نیاز برای مطالعه در خصوص آزمونت های استخدامی حتما به نسخه آن دقت نمایید. کتابفروشی گروه حدیثی کتب سفرش داده شده را به صورت جدیدترین نسخه آن ارسال می کند.

همانطورکه گفتیم منابع آزمون استخدامی شامل منابع عمومی و تخصصی است. برای مطالعه دروس عمومی اغلب درسنامه خاصی وجود ندارد چراکه پاسخگویی به این سوالات بیشتر به اطلاعات عمومی شما بستگی دارد. کتاب های تست با پاسخ تشریحی وجود دارند که برای پاسخ دادن به سوالات عمومی آزمون استخدامی می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

برای تمرین و پاسخ دادن به سوالات تخصصی علاوه‌ بر کتاب تست، نیاز به کتاب‌های درسنامه‌ای است تا بتوانید مطالب را مرور کنید و سپس تست‌های آن را بزنید. برای انجام این کار دو راه دارید، اگر وقت شما تا آزمون استخدامی کم است، کتاب‌های نمودار نامه را تهیه کنید، آن‌ها را با دقت و حتی چندین مرتبه بخوانید؛ سپس تست بزنید.

اما اگر وقت کافی برای مطالعه دارید پیشنهاد می‌شود که از کتاب‌های درسنامه مانند کتاب‌های صفر تا صد که کامل‌تر هستند استفاده کنید و سپس تست بزنید؛ اما بطور کلی بهتر است در زمان نزدیک به آزمون از کتاب‌های نمودار نامه برای دوره استفاده کنید.

 

دیدگاه خود را به ما بگویید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیدواژه ها

آزمون ارشد آزمون استخدامی سرم شناسی آزمون لیسانس به پزشکی ایمنی شناسی بانک خون بیوشیمی جزوه آزمون استخدامی هورمون شناسی جزوه ایمنی شناسی جزوه بیوشیمی جزوه ویروس شناسی دانشجویان علوم پزشکی دانلود جروه هماتولوژی دانلود کتاب هماتولوژی درسنامه هماتولوژی آزمون استخدامی درسنامه ویروس شناسی دکتر محمدمهدی صدوقی سرم شناسی سرولوژی علوم آزمایشگاهی سهمیه بومی آزمون علوم آزمایشگاهی لیسانس به دکتری منابع آزمون استخدامی ایمنی شناسی نمئنه سوالات سرم شناسی نمونه سوالا آزمون استخدامی ایمنی شناسی نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک خون نمونه سوالات ایمنی شناسی نمونه سوالات باکتری شناسی نمونه سوالات سرم شناسی نمونه سوالات هماتولوژی آزمون استخدامی وزارت علوم نمونه سوالات هورمون شناسی نمونه سوال بیوشیمی هماتولوژِی هماتولوژی علوم آزمایشگاهی هورمون شناسی وزارت بهداشت ویروس شناسی کتاب تست بانک خون کتاب تست باکتری شناسی کتاب تست بیوشیمی کتاب تست سرم شناسی کتاب تست هورمون شناسی کتاب تست ویروس شناسی کتاب ویروس شناسی کتای تست ایمنی شناسی کنکور ۱۴۰۱