در اینستاگرام ما را دنبال کنید

instagram.com/hadisigroup

نمونه سوالات و کتاب تست آزمون استخدامی ادبیات و دستور زبان فارسی

نمونه سوالات و کتاب تست آزمون استخدامی ادبیات و دستور زبان فارسی

زبان و ادبیات فارسی
مقالات آموزشی

نمونه سوالات و کتاب تست آزمون استخدامی ادبیات و دستور زبان فارسی

یکی از موارد آزمون های استخدامی مانند آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی، سنجش سطح زبان و ادبیات فارسی می باشد. این جزوه به مباحث عمومی که برای آمادگی بخش زبان و ادبیات فارسی دفترچه عمومی آزمون های استخدامی بسیار مفید می باشد، می پردازد.


جزوه ادبیات و دستور زبان فارسی + تست ویژه آزمون استخدامی


آزمون استخدامی ادبیات و دستور زبان فارسی

همواره یکی از بزرگترین دغدغه های داوطلبین شرکت در هر آزمونی، دسترسی به منابع مطالعاتی معتبر می باشد، لذا این مهم سبب گردید تا گروه آموزشی حدیثی با اخذ تصمیم مناسب و تلاش بسیار، موفق به تهیه و انتشار نمونه سوالات استخدامی ادبیات فارسی  گردد.

مطالعه این جزوه می تواند برای مرور مطالب و پاسخگویی به سوالات زبان و ادبیات فارسی مفید باشد. همچنین در حل سوالات زبان و ادبیات فارسی، تست زنی نمونه سوالات استخدامی سالهای قبل آزمون های استخدامی موثرتر می باشد.

در اکثر آزمون های استخدامی کسب حدنصاب ۵۰ الی ۶۰ درصدی نمره آزمون دروس عمومی شرط برای تصحیح بخش سوالات اختصاصی پاسخنامه ی شماست، بنابراین تأثیر دروس عمومی آزمون استخدامی خود را دست کم نگیرید.

گروه آموزشی حدیثی با هدف حمایت از عدالت آموزشی و در راستای دسترسی آسان به منابع آزمون استخدامی تلاش نموده است تا با جمع آوری و ارائه و معرفی رایگان کتب کمک آموزشی و جزوات مروری و سوالات ادوار گذشته مسیر را برای موفقیت شما آسان تر نماید.

کتاب تست ادبیات فارسی آزمون استخدامی بهداشت و درمان

کتاب سوالات استخدامی وزارت بهداشت یکی دیگر از کتاب های استخدامی گروه آموزشی حدیثی می باشد. این محصول که از اصل سوالات استخدامی آزمون های وزارت بهداشت تهیه و منتشر گردیده تماما دارای پاسخ نامه های کاملا تشریحی بوده و توضیحات جواب ها شما را شگفت زده خواهد نمود.

بدون تردید می توانید با استفاده از این کتاب منحصر به فرد به بالاترین سطح از توانایی علمی جهت تست زدن و موفقیت در این رقابت علمی دست یابید.

وظایف وزارت بهداشت :

 • تدوین و ارائهٔ سیاست‌ها، تعیین خط مشی‌ها و برنامه‌ریزی برای فعالیت‌های مربوط به تربیت نیروی انسانی گروه پزشکی، پژوهشی خدمات بهداشتی، درمانی، دارویی، بهزیستی و تأمین اجتماعی.
 • تأمین بهداشت عمومی و ارتقا سطح آن از طریق اجرای برنامه‌های بهداشتی خصوصاً در زمینهٔ بهداشت محیط، مبارزه با بیماری‌ها، تغذیه و تنظیم خانواده و دهان و دندان، آموزش بهداشت عمومی، بهداشت کار، بهداشت مدارس و شاغلین با تأکید بر اولویت مراقبت‌های بهداشتی اولیه به ویژه بهداشت مادران و کودکان با همکاری و هماهنگی دستگاه‌های ذی‌ربط.
 • ایجاد نظام هماهنگ بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و گسترش شبکه تلفیقی بهداشت و درمان.

ادبیات فارسی علوم آزمایشگاهی

رشته علوم آزمایشگاهی یکی از رشته های محبوب بین رشته های حیطه پیراپزشکی می باشد که در چند سال اخیر داوطلبان زیادی را به خود جذب کرده است.

این رشته در زیرگروه یک علوم تجربی قرار دارد و هدف نهایی آن آنالیز و آزمایشات خون، مایعات و بافت های بدن انسان در جهت تشخیص بیماری ها، درمان و حفظ سلامتی افراد می باشد.

با توجه به نقش بسیار مهمی که این رشته در سلامت جامعه و تشخیص پزشکان بر عهده دارد، می توان گفت این رشته از اهمیت بالایی در عرصه درمان برخوردار می باشد.

رشته علوم آزمایشگاهی در مقطع کارشناسی پیوسته شامل ۱۳۰ واحد درسی می باشد که ۱۶ واحد آن به کارآموزی در مراکز درمانی اختصاص دارد.

فارغ التحصیلان این رشته باید بتوانند در انجام کارهای عملی و آزمایشگاهی به خوبی عمل کنند و همچنین نسبت به آزمایش های خاصی همچون ادرار و مدفوع و سایر بو های نامطلوب حساسیت زیادی نداشته باشند و همچنین به دروسی همچون شیمی و زیست علاقه کافی داشته باشند.

دانلود نمونه سوال ادبیات علوم آزمایشگاهی

همانطور که مستحضر هستید به علت شیوع ویروس منحوس کرونا یا (زیر شاخه 19) در طی این مدت ها فشار بسیار زیادی بر روی کادر درمان، خصوصا عزیزان آزمایشگاهی شده است ، و نیز با قانون ارتقا که از لحاظ مالی و تعداد شیفت ها، بیمارستان ها نیازمند تعداد بیشتری نیرو میباشند، و وزارت بهداشت با استخدام تعداد بسیار بالایی از کارشناسان علوم آزمایشگاهی بالینی خواهان تعادل بخشی به تعداد این نیروها در بیمارستان ها می باشد. داوطلبی که بتواند منابع معتبر و کار آمدی را در دست داشته باشد می تواند در این آزمون نیز به موفقیت دست پیدا کند .

وضعیت بازار کار رشته علوم آزمایشگاهی

رشته علوم آزمایشگاهی همانند سایر رشته های حیطه درمان و پزشکی دارای بازار کار نسبتا مناسبی می باشد. فارغ التحصیلان این رشته می توانند در موقعیت های شغلی متفاوتی که برای آنها وجود دارد به فعالیت بپردازند که تعدادی از آنها عبارتند از:

 1. آزمایشگاه های بالینی بیمارستان های دولتی و خصوصی
 2. آزمایشگاه های مراکز بهداشتی درمانی
 3. آزمایشگاه های تشخیص طبی خصوصی و غیر خصوصی
 4. انستیتوها و مراکز تحقیقاتی و آموزشی
 5. کارخانه های تولید وسایل و مواد آزمایشگاهی
 6. شرکت های پخش فراورده های بیولوژیکی و آزمایشگاهی
 7. پزشکی قانونی
 8. سازمان انتقال خون

نمونه سوالات دستور زبان فارسی آزمون استخدامی سازمان علوم

سوالات ادبیات فارسی همواره بخش مهمی از سوالات عمومی کلیه آزمون های استخدامی برگزار شده در کشور می باشد. توانایی پاسخ گویی این بخش از سوالات، همواره در مراحل بعدی اعم از مصاحبه و گزینش نیز موثر می باشد. در نتیجه کسب درصد بالاتر در این بخش بسیار کمک کننده و مهم می باشد. مطالعه سوال های متدوال قابل مطالعه برای کلیه آزمون های استخدامی یکی از بهترین کارها برای آمادگی آزمون است.

آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش و آزمون استخدام فراگیر دستگاه های اجرایی کشور دو آزمون مهم و اصلی جهت استخدام معلم و آموزگار و همچنین نیروهای پیمانی و رسمی در وزارت خانه های متبوعه می باشند. این آزمون های استخدامی شامل دفترچه سوالات عمومی و دفترچه سوالات اختصاصی می باشد.

منابع استخدامی گروه آموزشی حدیثی اولین منابعی می باشند که ویژه آزمون استخدامی طراحی شده اند که بسیار ساده و روان و قابل فهم ، تمام دروس علوم آزمایشگاهی را از صفر تا صد آموزش می دهند که شما مطالب دقیقاً هم سطح و هم سبک آزمون استخدامی را یاد می گیرید و در کم ترین حجم و زمان ، بیشترین بازدهی را خواهید داشت .

درس خواندن برای شما لذت بخش می شود و به راحتی تمام چالش ها و مشکلاتی که در دروس داشتید ، برطرف می شود. این جزوات برای تمام آزمون های استخدامی علوم آزمایشگاهی ( وزارت بهداشت و درمان ، سازمان تأمین اجتماعی ، سازمان انتقال خون و … ) مناسب می باشند.

 

دیدگاه خود را به ما بگویید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیدواژه ها

آزمون ارشد آزمون استخدامی سرم شناسی آزمون لیسانس به پزشکی ایمنی شناسی بانک خون بیوشیمی جزوه آزمون استخدامی هورمون شناسی جزوه ایمنی شناسی جزوه بیوشیمی جزوه ویروس شناسی دانشجویان علوم پزشکی دانلود جروه هماتولوژی دانلود کتاب هماتولوژی درسنامه هماتولوژی آزمون استخدامی درسنامه ویروس شناسی دکتر محمدمهدی صدوقی سرم شناسی سرولوژی علوم آزمایشگاهی سهمیه بومی آزمون علوم آزمایشگاهی لیسانس به دکتری منابع آزمون استخدامی ایمنی شناسی نمئنه سوالات سرم شناسی نمونه سوالا آزمون استخدامی ایمنی شناسی نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک خون نمونه سوالات ایمنی شناسی نمونه سوالات باکتری شناسی نمونه سوالات سرم شناسی نمونه سوالات هماتولوژی آزمون استخدامی وزارت علوم نمونه سوالات هورمون شناسی نمونه سوال بیوشیمی هماتولوژِی هماتولوژی علوم آزمایشگاهی هورمون شناسی وزارت بهداشت ویروس شناسی کتاب تست بانک خون کتاب تست باکتری شناسی کتاب تست بیوشیمی کتاب تست سرم شناسی کتاب تست هورمون شناسی کتاب تست ویروس شناسی کتاب ویروس شناسی کتای تست ایمنی شناسی کنکور ۱۴۰۱