در اینستاگرام ما را دنبال کنید

instagram.com/hadisigroup

دانلود کتاب و پکیج آموزشی icdl ویژه استخدام

دانلود کتاب و پکیج آموزشی icdl ویژه استخدام

dmabani
مقالات آموزشی

دانلود کتاب و پکیج آموزشی icdl ویژه استخدام

مهارت های هفت گانه کامپیوتر یا همان ICDL یکی از مهم ترین موارد برای استخدام در شرکت های دولتی و خصوصی می باشد و آزمون آن برای دریافت مدرک ICDL برای افراد شاغل بسیار اهمیت دارد.

مهارت های هفت گانه کامپیوتر یا به اختصار همان ICDL یکی از مهم ترین اولویت ها برای استخدام در شرکت های دولتی و خصوصی می باشد و آزمون آن برای کسانی که به دنبال اشتغال هستند از اهمیت بالایی برخوردار است.


جزوه مبانی کامپیوتر و مهارت های هفتگانه ICDL + تست ویژه آزمون استخدامی


درسنامه مبانی کامپیوتر ویژه استخدام

خوب است بدانید یکی از اولین دروسی که دانش آموزان و دانشجویان رشته کامپیوتر و برخی رشته‌های فنی مهندسی در سال های نخست هنرستان و دانشگاه می‌گذرانند درسی با عنوان «مبانی کامپیوتر » است.

مبانی کامپیوتر اولین مهارت از مهارت های هفتگانه کامپیوتر ICDL و جزو ابتدایی ترین مفاهیم پایه فناوری اطلاعات می باشد. امروزه کامپیوتر نقش بسیار مهمی در زندگی انسان ها دارد و به عنوان ابزاری قدرتمند مورد استفاده همگان می باشد . به جرات می توان گفت که انجام بسیاری از فعالیت ها بدون این ابزار قدرتمند، غیر ممکن است .

دانلود کتاب icdl استخدام وزارت علوم

هر ساله با توجه به اعلام نیاز دانشگاه ها، موسسات و پارک های علم و فناوری تحت نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری کشور برای تکمیل کسری نیروی انسانی موجود در مناصب و شغل های مختلف این مراکز، آزمونی متمرکز از سوی سازمان سنجش تحت عنوان ” آزمون استخدامی وزارت علوم ” برگزار می شود.

با توجه به متغیر بودن نیازهای مراجع ذیربط ممکن است رشته های شغلی ارائه شده استخدامی وزارت علوم و رشته های تحصیلی مورد نیاز دانشگاه ها هر ساله با سال قبل متفاوت باشد.

داوطلبان باید پیش از ثبت نام نخست از پذیرش رشته تحصیلی خود اطمینان حاصل کرده و با بررسی لیست رشته های شغلی ارئه شده گزینه مورد نظر را انتخاب کنند.

چرا باید مبانی کامپیوتر و icdl را یادگرفت؟

در پاسخ به این سوال بگذارید من یک سوال دیگر از شما بپرسم. امروزه کدام یک از مشاغل در سطح حرفه ای نیازی به کامپیوتر ندارند. یا چه کسی پیدا می شود که اسم کامپیوتر را نشنیده.

شاید مهم ترین اختراع بشر بعد از لامپ که اینقدر عمومیت پیدا کرده همین کامپیوتر باشد. پس یادگیری نحوه استفاده از این ابزار حتی در مراتب مقدماتی و ابتدایی، حتی در سطح آشنایی که همان مبانی کامپیوتر می باشد کاملا الزامی است نه تنها برای شما بلکه برای تمامی مردم.

البته اگر قصد شما آشنایی می باشد می توانید با کمی جستجو در اینترنت با آموزش های رایگان بسیار زیادی برای آموزش مبانی کامپیوتر اقدام نمایید اما اگر برای دریافت یک موقعیت شغلی به یادگیری مبانی کامپیوتر و مدرک ICDL نیاز دارید می توانید در دوره های حضوری آموزشی ثبت نام نمایید.

معمولا از شما خواسته می شود که مدرک ICDL ارائه دهید. ICDL یا همان مهارت های هفتگانه کامپیوتر که یکی از سرفصل های آن مبانی کامپیوترمی باشد به شما کمک می کند تا علاوه بر کسب موقعیت های شغلی بیشتر با کامیپوتر بیشتر کار کرده و از آن استفاده های راحت تری داشته باشید.

 icdl

 

جزوه icdl آزمون استخدامی تامین اجتماعی

سازمان تامین اجتماعی ایران، قدیمی ترین و بزرگترین سازمان بیمه گر کشور می باشد که به صورت یک ارگان عمومی و غیر دولتی فعالیت می کند. این سازمان جهت تامین نیروی انسانی و ارتقا کیفیت خدمات رسانی خود در بخش بیمه ای و درمانی، از افراد واجد شرایط در عناوین شغلی مختلف دعوت به همکاری می نماید.

آزمون های استخدامی دولتی دارای دو بخش عمومی و تخصصی بوده که بخش عمومی شامل ۷ درس میباشد و یکی از این دروس مهارت های هفتگانه ICDL می باشد.

دانلود جزوه مبانی کامپیوتر و icdl

جزوه،حاضر از مجموعه های کامل و جامع در خصوص آزمون های استخدامی تامین اجتماعی است که تمام موضوعات مرتبط با آزمون های استخدامی و سرفصل های عمومی و خصوصی معرفی شده در این خصوص را از سوی سازمان های دولتی و استخدامی دربردارد.این جزوه علاوه برسوالات و تست های سنوات گذشته آزمون های استخدامی همراه با پاسخنامه تشریحی نیز پرداخته است.

برای آمادگی شما عزیزان برای این درس این بسته که حاوی اصل سوالات و نمونه سوالات طراحی شده مطابق سرفصل های سازمان سنجش میباشد، توسط گروهآموزشی حدیثی عرضه تهیه و در اختیار بازدیدکنندگان عزیز قرار گرفته است.

این بسته برای تمامی آزمون های استخدامی دولتی و خصوصی (آموزش و پرورش، دستگاه های اجرایی، بانک ها و سایر سازمان ها) که دارای آزمون درس مهارت های هفتگانه ICDL میباشند، مفید هست. شما هم اکنون می توانید این محصول را از فروشگاه حدیثی خریداری و دانلود نمایید و با مطالعه آن هر چه بیشتر آماده آزمون شوید.

پکیج آموزشی رایانه و آی سی دی ال

آموزش پکیج آی سی دی ال ICDL PACK: مخفف عبارت International Computer Driving Licence (گواهینامه بین المللی کامپیوتر) است و نشان دهنده توانایی فرد در مهارت های هفت گانه کامپیوتری می باشد.

از آنجاییکه که امروزه اکثر امور اداری با استفاده از علوم رایانه انجام می پذیرد و رایانه عضوی جداناپذیر از تکنولوژی روز می باشد، یادگیری این دوره و مهارت های آن از اهمیت بالایی برخودار است.

منابع استخدامی گروه آموزشی حدیثی اولین منابعی می باشند که ویژه آزمون استخدامی طراحی شده اند که بسیار ساده و روان و قابل فهم ، تمام دروس علوم آزمایشگاهی را از صفر تا صد آموزش می دهند که شما مطالب دقیقاً هم سطح و هم سبک آزمون استخدامی را یاد می گیرید و در کم ترین حجم و زمان ، بیشترین بازدهی را خواهید داشت .

درس خواندن برای شما لذت بخش می شود و به راحتی تمام چالش ها و مشکلاتی که در دروس داشتید ، برطرف می شود. این جزوات برای تمام آزمون های استخدامی علوم آزمایشگاهی ( وزارت بهداشت و درمان ، سازمان تأمین اجتماعی ، سازمان انتقال خون و … ) مناسب می باشند.


جزوه مبانی کامپیوتر و مهارت های هفتگانه ICDL + تست ویژه آزمون استخدامی


دیدگاه خود را به ما بگویید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیدواژه ها

آزمون ارشد آزمون استخدامی سرم شناسی آزمون لیسانس به پزشکی ایمنی شناسی بانک خون بیوشیمی جزوه آزمون استخدامی هورمون شناسی جزوه ایمنی شناسی جزوه بیوشیمی جزوه ویروس شناسی دانشجویان علوم پزشکی دانلود جروه هماتولوژی دانلود کتاب هماتولوژی درسنامه هماتولوژی آزمون استخدامی درسنامه ویروس شناسی دکتر محمدمهدی صدوقی سرم شناسی سرولوژی علوم آزمایشگاهی سهمیه بومی آزمون علوم آزمایشگاهی لیسانس به دکتری منابع آزمون استخدامی ایمنی شناسی نمئنه سوالات سرم شناسی نمونه سوالا آزمون استخدامی ایمنی شناسی نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک خون نمونه سوالات ایمنی شناسی نمونه سوالات باکتری شناسی نمونه سوالات سرم شناسی نمونه سوالات هماتولوژی آزمون استخدامی وزارت علوم نمونه سوالات هورمون شناسی نمونه سوال بیوشیمی هماتولوژِی هماتولوژی علوم آزمایشگاهی هورمون شناسی وزارت بهداشت ویروس شناسی کتاب تست بانک خون کتاب تست باکتری شناسی کتاب تست بیوشیمی کتاب تست سرم شناسی کتاب تست هورمون شناسی کتاب تست ویروس شناسی کتاب ویروس شناسی کتای تست ایمنی شناسی کنکور ۱۴۰۱