در اینستاگرام ما را دنبال کنید

instagram.com/hadisigroup

کتاب تست و نمونه سوالات آزمون استخدامی مبانی کامپیوتر

کتاب تست و نمونه سوالات آزمون استخدامی مبانی کامپیوتر

dmabani
مقالات آموزشی

کتاب تست و نمونه سوالات آزمون استخدامی مبانی کامپیوتر

مبانی کامپیوتر اولین مهارت از مهارت های هفتگانه کامپیوتر ICDL و جزو ابتدایی ترین مفاهیم پایه فناوری اطلاعات می باشد. امروزه کامپیوتر نقش بسیار مهمی در زندگی انسان ها دارد و به عنوان ابزاری قدرتمند مورد استفاده همگان می باشد . به جرات می توان گفت که انجام بسیاری از فعالیت ها بدون این ابزار قدرتمند، غیر ممکن است .


جزوه مبانی کامپیوتر و مهارت های هفتگانه ICDL + تست ویژه آزمون استخدامی


کتاب تست مبانی کامپیوتر ویژه استخدام

خوب است بدانید یکی از اولین دروسی که دانش آموزان و دانشجویان رشته کامپیوتر و برخی رشته‌های فنی مهندسی در سال های نخست هنرستان و دانشگاه می‌گذرانند درسی با عنوان «مبانی کامپیوتر » است.

به کمک تست‌ها و نمونه سوالات موجود در کتاب تست مبانی کامپیوتر به راحتی از پس سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ، آزمون فراگیر دستگاه‌های اجرایی ، آزمون تامین اجتماعی ، آزمون‌های وزارت علوم ، آزمون وزارت بهداشت و درمان و غیره برآیید.

آزمون استخدامی مبانی کامپیوتر وزارت علوم

هر ساله با توجه به اعلام نیاز دانشگاه ها، موسسات و پارک های علم و فناوری تحت نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری کشور برای تکمیل کسری نیروی انسانی موجود در مناصب و شغل های مختلف این مراکز، آزمونی متمرکز از سوی سازمان سنجش تحت عنوان ” آزمون استخدامی وزارت علوم ” برگزار می شود.

با توجه به متغیر بودن نیازهای مراجع ذیربط ممکن است رشته های شغلی ارائه شده استخدامی وزارت علوم و رشته های تحصیلی مورد نیاز دانشگاه ها هر ساله با سال قبل متفاوت باشد.

داوطلبان باید پیش از ثبت نام نخست از پذیرش رشته تحصیلی خود اطمینان حاصل کرده و با بررسی لیست رشته های شغلی ارئه شده گزینه مورد نظر را انتخاب کنند.

چرا باید مبانی کامپیوتر و ICDL را یادگرفت؟

در پاسخ به این سوال بگذارید من یک سوال دیگر از شما بپرسم. امروزه کدام یک از مشاغل در سطح حرفه ای نیازی به کامپیوتر ندارند. یا چه کسی پیدا می شود که اسم کامپیوتر را نشنیده.

شاید مهم ترین اختراع بشر بعد از لامپ که اینقدر عمومیت پیدا کرده همین کامپیوتر باشد. پس یادگیری نحوه استفاده از این ابزار حتی در مراتب مقدماتی و ابتدایی، حتی در سطح آشنایی که همان مبانی کامپیوتر می باشد کاملا الزامی است نه تنها برای شما بلکه برای تمامی مردم.

البته اگر قصد شما آشنایی می باشد می توانید با کمی جستجو در اینترنت با آموزش های رایگان بسیار زیادی برای آموزش مبانی کامپیوتر اقدام نمایید اما اگر برای دریافت یک موقعیت شغلی به یادگیری مبانی کامپیوتر و مدرک ICDL نیاز دارید می توانید در دوره های حضوری آموزشی ثبت نام نمایید.

معمولا از شما خواسته می شود که مدرک ICDL ارائه دهید. ICDL یا همان مهارت های هفتگانه کامپیوتر که یکی از سرفصل های آن مبانی کامپیوترمیباشد به شما کمک می کند تا علاوه بر کسب موقعیت های شغلی بیشتر با کامیپوتر بیشتر کار کرده و از آن استفاده های راحت تری داشته باشید.

مبانی کامپیوتر

نمونه سوالات مهارت های هفتگانه icdl

مهارت های هفت گانه کامپیوتر یا همان ICDL یکی از مهم ترین موارد برای استخدام در شرکت های دولتی و خصوصی می باشد و آزمون آن برای دریافت مدرک ICDL برای افراد شاغل بسیار اهمیت دارد.

مهارت های هفت گانه کامپیوتر یا به اختصار همان ICDL یکی از مهم ترین اولویت ها برای استخدام در شرکت های دولتی و خصوصی می باشد و آزمون آن برای کسانی که به دنبال اشتغال هستند از اهمیت بالایی برخوردار است.

Icdl علوم آزمایشگاهی

آزمون های استخدامی دولتی دارای دو بخش عمومی و تخصصی بوده که بخش عمومی شامل ۷ درس میباشد و یکی از این دروس مهارت های هفتگانه ICDL می باشد.

کتاب،حاضر از مجموعه کتاب‌های کامل و جامع در خصوص آزمون های استخدامی علوم آزمایشگاهی است که تمام موضوعات مرتبط با آزمون های استخدامی و سرفصل های عمومی و خصوصی معرفی شده در این خصوص را از سوی سازمان های دولتی و استخدامی دربردارد.

این کتاب علاوه برسوالات و تست های سنوات گذشته آزمون های استخدامی همراه با پاسخنامه تشریحی نیز پرداخته و شما داوطلبان عزیز آزمون های دستگاه های اجرایی کل کشور را از مراجعه به سایر منابع استخدامی بی نیاز میکند.

برای آمادگی شما عزیزان برای این درس این بسته که حاوی اصل سوالات و نمونه سوالات طراحی شده مطابق سرفصل های سازمان سنجش میباشد، توسط گروهآموزشی حدیثی عرضه تهیه و در اختیار بازدیدکنندگان عزیز قرار گرفته است.

این بسته برای تمامی آزمون های استخدامی دولتی و خصوصی (آموزش و پرورش، دستگاه های اجرایی، بانک ها و سایر سازمان ها) که دارای آزمون درس مهارت های هفتگانه ICDL میباشند، مفید هست. شما هم اکنون می توانید این محصول را از فروشگاه حدیثی خریداری و دانلود نمایید و با مطالعه آن هر چه بیشتر آماده آزمون شوید.

دانلود نمونه سوال مبانی رایانه

با وجود آنکه آزمون مبانی کامپیوتر فنی حرفه ای، سختی های مربوط به خودش را دارد اما نمونه سوالات تستی مبانی کامپیوتر این امکان را برای متقاضیان این رشته فراهم می آورد تا با مطالعه این مجموعه علاوه بر سنجیدن مهارت های خود برای شرکت در آزمون، میزان قبولی خود را تا حد بسیار بالایی افزایش دهند.

این نمونه سوالات قابل استفاده برای تمامی داوطلبان و هنرجویانی است که قصد شرکت در دوره های آموزشی ادواری و همچنین آزمون مبانی کامپیوتر فنی حرفه ای را دارد می باشد.

منابع استخدامی گروه آموزشی حدیثی اولین منابعی می باشند که ویژه آزمون استخدامی طراحی شده اند که بسیار ساده و روان و قابل فهم ، تمام دروس علوم آزمایشگاهی را از صفر تا صد آموزش می دهند که شما مطالب دقیقاً هم سطح و هم سبک آزمون استخدامی را یاد می گیرید و در کم ترین حجم و زمان ، بیشترین بازدهی را خواهید داشت .

درس خواندن برای شما لذت بخش می شود و به راحتی تمام چالش ها و مشکلاتی که در دروس داشتید ، برطرف می شود. این جزوات برای تمام آزمون های استخدامی علوم آزمایشگاهی ( وزارت بهداشت و درمان ، سازمان تأمین اجتماعی ، سازمان انتقال خون و … ) مناسب می باشند.


جزوه مبانی کامپیوتر و مهارت های هفتگانه ICDL + تست ویژه آزمون استخدامی


دیدگاه خود را به ما بگویید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیدواژه ها

آزمون ارشد آزمون استخدامی سرم شناسی آزمون لیسانس به پزشکی ایمنی شناسی بانک خون بیوشیمی جزوه آزمون استخدامی هورمون شناسی جزوه ایمنی شناسی جزوه بیوشیمی جزوه ویروس شناسی دانشجویان علوم پزشکی دانلود جروه هماتولوژی دانلود کتاب هماتولوژی درسنامه هماتولوژی آزمون استخدامی درسنامه ویروس شناسی دکتر محمدمهدی صدوقی سرم شناسی سرولوژی علوم آزمایشگاهی سهمیه بومی آزمون علوم آزمایشگاهی لیسانس به دکتری منابع آزمون استخدامی ایمنی شناسی نمئنه سوالات سرم شناسی نمونه سوالا آزمون استخدامی ایمنی شناسی نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک خون نمونه سوالات ایمنی شناسی نمونه سوالات باکتری شناسی نمونه سوالات سرم شناسی نمونه سوالات هماتولوژی آزمون استخدامی وزارت علوم نمونه سوالات هورمون شناسی نمونه سوال بیوشیمی هماتولوژِی هماتولوژی علوم آزمایشگاهی هورمون شناسی وزارت بهداشت ویروس شناسی کتاب تست بانک خون کتاب تست باکتری شناسی کتاب تست بیوشیمی کتاب تست سرم شناسی کتاب تست هورمون شناسی کتاب تست ویروس شناسی کتاب ویروس شناسی کتای تست ایمنی شناسی کنکور ۱۴۰۱