در اینستاگرام ما را دنبال کنید

instagram.com/hadisigroup

کتاب و جزوه بانک خون ویژه استخدامی

کتاب و جزوه بانک خون ویژه استخدامی

رشته علوم آزمایشگاهی
مقالات آموزشی

کتاب و جزوه بانک خون ویژه استخدامی

کتاب بانک خون : ​با توجه به اهمیت روزافزون بانک خون در سیستم بهداشت و درمان و نیاز مبرم به کارکنان متخصص در این حوزه، آزمون های استخدامی متعددی برای جذب افراد واجد شرایط در این زمینه برگزار می شود.

برای موفقیت در این آزمون ها، تسلط بر دانش و اطلاعات مربوط به بانک خون ضروری است. در این میان، کتاب ها و جزوات آموزشی متعددی برای کمک به داوطلبان در آمادگی برای این آزمون ها منتشر شده است.

انواع اتفاقات و تصادفاتی که منجر به خونریزی و از دست دادن حجم قابل توجهی از خون می شود، بانک‌خون بیمارستان‌ها با تأمین خون مورد نیاز بیماران نقشی بی‌بدیل را برای نجات جان بیماران ایفا می‌کنند.

دانلود pdf کتاب خون شناسی و بانک خون

کتاب هماتولوژی و بانک خون، نوشته دکتر کاظم غفاری و دکتر علی قاسمی، منبعی جامع و ارزشمند برای دانشجویان علوم آزمایشگاهی، متخصصان هماتولوژی و بانک خون و کلیه افرادی است که به مطالعه ی این حوزه ی علمی علاقمند هستند.

این کتاب که در سال 1401 توسط انتشارات خسروی به چاپ رسیده است، به طور کامل و دقیق مباحث مختلف هماتولوژی و بانک خون را پوشش می دهد.

جزوه بانک خون آزمون استخدامی وزارت علوم

جزوه بانک خون آزمون استخدامی وزارت علوم می تواند منبع مفیدی برای داوطلبان این آزمون باشد. این جزوات به طور خلاصه و مفید، مباحث مهم درس بانک خون را شامل می شوند و می توانند به داوطلبان در درک بهتر این درس و پاسخگویی به سوالات آزمون کمک کنند.​

علاوه بر این ها ، داوطلبان می توانند با مطالعه جزوات و سپس پاسخ دادن به نمونه سوالات مذکور، سطح یادگیری و آمادگی خود برای شرکت در آزمون را سنجیده و در صورت ضعیف بودن یا اشتباه در پاسخ دادن به سؤال یا مبحثی مشخص ، اقدام به خواندن دوباره آن کنند و به آن قسمت دقت بیشتری نمایند.

مطالبی که در این مجموعه برای شما گرد آوری شده اند برگرفته از منابع اصلی و دانشگاهی آزمون ها بوده و کاملا منطبق با مباحث مطرح شده در آزمون می باشند.

دانلود کتاب بانک خون علوم آزمایشگاهی

کتاب بانک خون علوم آزمایشگاهی، منبعی ارزشمند برای دانشجویان و متخصصان این رشته به شمار می آید. این کتاب اطلاعات جامعی را در مورد اصول و روش های آزمایشگاهی در بانک خون، از جمله سرولوژی خون، ایمونوهماتولوژی، انتقال خون و فرآوری فرآورده های خونی ارائه می دهد.

در ادامه جزوات عمومی آزمون های استخدامی که دارای محتوا و مفاهیم کاربردی برای پاسخ به این آزمون‌ها است، جمع‌آوری شده است. در این پکیج سعی شده است تا قسمت‌های مهم و مختلف از مراجع مختلف جمع‌آوری شود تا داوطلبان آزمون‌های استخدامی در وقت و زمان صرفه جویی کنند.

لازم به ذکر است که پس از مطالعه دروس مختلف سوالات چند دوره آزمون استخدامی بررسی شود تا تسلط کافی برای داوطلبان عزیز آزمون های استخدامی ایجاد شود.

ویژگی های کتاب تست بانک خون

برخی از ویژگی های برجسته این کتاب عبارتند از:

 • ارائه ی مطالب به صورت جامع و کاربردی: نویسندگان کتاب تلاش کرده اند تا تمامی مباحث مورد نیاز دانشجویان و متخصصان را به شکلی روشن و قابل فهم ارائه دهند.
 • استفاده از تصاویر و نمودارهای متعدد: کتاب مزین به تصاویر و نمودارهای متعددی است که به درک بهتر مطالب کمک می کند.
 • ارائه ی مثال های عملی: در کتاب مثال های عملی متعددی از بیماری های خونی و روش های تشخیصی و درمانی آنها ارائه شده است.
 • به روز بودن مطالب: نویسندگان کتاب از جدیدترین منابع علمی در نگارش کتاب استفاده کرده اند و مطالب کتاب از نظر علمی به روز می باشد.
 • تطابق با سرفصل های آموزشی: مطالب کتاب با سرفصل های آموزشی دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد علوم آزمایشگاهی مطابقت دارد.

کتاب تست و نمونه سوالات استخدامی بانک خون


کتاب تست بانک خون

درسنامه بانک خون ویژه آزمون استخدام

کامل ترین نمونه سوالات استخدامی بانک خون در بخش تخصصی شامل تمامی دروس تخصصی که از آزمون های استخدامی سال های قبل گلچین شده است را می توانید در این کتاب دریافت و مطالعه خود را تا قبولی در آزمون ادامه دهید. این کتاب یک محصول کاملا تضمینی می باشد.

شما می توانید با حل نمونه سوالات آورده شده در این مجموعه و سوالات ادوار گذشته هم با نحوه طراحی سؤال در آزمون های پیشین آشنا شده و هم مروری بر نکات کلیدی و مهم هر مبحث داشته باشید.

کتاب چکیده بانک خون و ایمونوهماتولوژی یکی از کتاب‌های تخصصی حوزه پزشکی این انتشارات است.خواندن کتاب چکیده بانک خون و ایمونوهماتولوژی را به تا دانشجویان پزشکی پیشنهاد می‌کنیم.

وظایف بانک خون

 1.  تعین گروه خونی.
 2.  انجام واکنش سازگاری یا کراس مچ برای بیماران نیازمند به خون و فرآورده‌های خونی.
 3.  بررسی آنتی‌بادی‌های ناخواسته برای بیماران نیازمند به خون و فرآورده‌های خونی.
 4.  تأمین انواع فرآورده‌های خونی با توجه به نوع بیماری و نیاز بیماران.
 5.  به‌روز‌ رسانی و انجام جدیدترین روش‌های هموویژولانس و استانداردهای سازمان انتقال خون.
 6. اجرای کنترل کیفی داخلی و شرکت در کنترل کیفی خارجی و کسب بالاترین امتیازات.

دکتری هماتولوژی

دکتری هماتولوژی مقطع تخصصی بعد از کارشناسی ارشد هماتولوژی است که در آن به مطالعه سلول ها و اجزا خونی مثل سلول های بنیادی و مشتقات آنها پرداخته می شود. همچنین در علم هماتولوژی پیش ساز های خونی در مغز استخوان، ساختار های شیمیایی پلاسما، عمل پلاکت ها و کلا موارد مربوط به خون شناسی در آن مورد مطالعه قرار می گیرند.

با دکتری تخصصی هماتولوژی فرد قادر خواهد بود با تسلط بر علم خون شناسی و بانک خون توانایی و مهارت لازم جهت انجام کار های آزمایشگاهی برای کمک به تشخیص بیماری های خونی و تهیه خون و فرآورده های خون را به دست آورد.

دانلود جزوه بانک خون بهداشت و درمان

جزوه بانک خون به گونه ای تدوین و طراحی شده که در بر گیرنده تمام مطالب مهم و نکات کلیدی و پر تکرار طی سال های گذشته بوده و هیچ مطلب مهمی را از قلم نینداخته است.

به همین دلیل می توان گفت که هر آن چه که داوطلبان برای موفقیت در پاسخگویی به بخش سوالات بانک خون آزمون های استخدامی به آن نیاز داشته باشند در این مجموعه به طور تمام و کمال گنجانده شده است و با تهیه آن دیگر نیاز به تهیه و مطالعه منابع دیگر را نخواهند داشت.

در این وبسایت در راستای دسترسی آسان شما به منابع آزمون استخدامی تلاش کرده ایم تا با جمع‌آوری و ارائه و معرفی یک‌ جزوه کمک آموزشی و مروری کاملا کاربردی و سوالات دوره های گذشته آزمون ها مسیر را برای موفقیت شما آسان تر کرده و بتوانیم شانس قبولی شما در این آزمون را به میزان‌ قابل توجهی بالا ببریم.

پکیج آموزشی بانک خون آزمون استخدامی تامین اجتماعی

محدودیت های زمانی و مکانی دانشجویان برای حضور در کلاسهای حضوری و همچنین فاصله افتادن از زمان فارغ التحصیلی، نیاز مبرم به تهیه و تولید بسته های آموزش مکاتبه ای را در مجموعه گروه آموزشی حدیثی را ایجاد نمود.

گروه آموزشی حدیثی چکیده تجربیات خود را در قالب تولید بسته های آموزشی شامل کتب، جزوات و سایر محصولات کمک آموزشی را انتشار داد. نسل جدید جزوات که با پشتیبانی برنامه ریزی شبکه خدمات گروه آموزشی حدیثی معنا پیدا می کند، به وجود آمد.

لذا دیگر جزوات مکاتبه ای صرفا صفحات یک کتاب نبوده و در حین مطالعه در اثر برخورد با هر سوال و مشکل احتمالی، مشاوران سوالات مشاوره و برنامه ریزی را پشتیبانی خواهند نمود.


درسنامه و جزوه هماتولوژی و بانک خون ویژه آزمون استخدامی علوم آزمایشگاهی


دیدگاه خود را به ما بگویید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیدواژه ها

آزمون ارشد آزمون استخدامی سرم شناسی آزمون لیسانس به پزشکی ایمنی شناسی بانک خون بیوشیمی جزوه آزمون استخدامی هورمون شناسی جزوه ایمنی شناسی جزوه بیوشیمی جزوه ویروس شناسی دانشجویان علوم پزشکی دانلود جروه هماتولوژی دانلود کتاب هماتولوژی درسنامه هماتولوژی آزمون استخدامی درسنامه ویروس شناسی دکتر محمدمهدی صدوقی سرم شناسی سرولوژی علوم آزمایشگاهی سهمیه بومی آزمون علوم آزمایشگاهی لیسانس به دکتری منابع آزمون استخدامی ایمنی شناسی نمئنه سوالات سرم شناسی نمونه سوالا آزمون استخدامی ایمنی شناسی نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک خون نمونه سوالات ایمنی شناسی نمونه سوالات باکتری شناسی نمونه سوالات سرم شناسی نمونه سوالات هماتولوژی آزمون استخدامی وزارت علوم نمونه سوالات هورمون شناسی نمونه سوال بیوشیمی هماتولوژِی هماتولوژی علوم آزمایشگاهی هورمون شناسی وزارت بهداشت ویروس شناسی کتاب تست بانک خون کتاب تست باکتری شناسی کتاب تست بیوشیمی کتاب تست سرم شناسی کتاب تست هورمون شناسی کتاب تست ویروس شناسی کتاب ویروس شناسی کتای تست ایمنی شناسی کنکور ۱۴۰۱