در اینستاگرام ما را دنبال کنید

instagram.com/hadisigroup

جزوه و درسنامه باکتری شناسی آزمون استخدامی

جزوه و درسنامه باکتری شناسی آزمون استخدامی

کتاب باکتری شناسی
مقالات آموزشی

جزوه و درسنامه باکتری شناسی آزمون استخدامی

جزوه باکتری شناسی آزمون استخدامی سازمان بهداشت

یکی از درس هایی که داوطلبان از اسم و حجم زیاد آن ترس دارن ، باکتری شناسی می باشد، در حالی که شما می توانید با جزوه باکتری شناسی گروه آموزشی حدیثی این درس را خیلی ساده و در سطح آزمون استخدامی یاد بگیرید و به راحتی به سوالات استخدامی پاسخ دهید.

در آزمون استخدامی نیازی نیست کتاب های حجیم و سخت را برای این درس مطالعه کنید ، شما با این جزوه ۱۳۰ صفحه ای ( ۶۰ برگ ) با پوشش دهی بالای %۹۵ می توانید بهترین درصد را از این درس بگیرید و از رقیبانتان پیش بیوفتید همچنین این جزوه با طبقه بندی بسیار ساده و جذابی که دارد ( از کل به جز نوشته شده ) شما درک بهتری از این درس خواهید داشت.

وظایف بخش باکتری شناسی

  • در این بخش تست های افتراقی و آنتی بیوگرام به طور کاملا صحیح انجام خواهد شد.
  • محیط های کشت و دیسک های آنتی بیوگرام بطور صحیح نگهداری خواهد شد.
  • در این بخش کنترل کیفی به موقع محیط های کشت، دیسک های آنتی بیوگرام، معرف های میکروبشناسی و رنگ آمیزی گرم انجام خواهد گرفت.
  • در بخش میکروب شناسی صحت کاراتوکلا به طور مداوم کنترل خواهد شد.
  • سوش های میکروبی به طور صحیح نگهداری می شوند و به موقع ساب کالچر می شوند
  • پایش دمای یخچال , فریزر و انکوباتور
  • در بخش میکروب شناسی وظایف محوله با دقت و سرعت انجام خواهند شد و مستند سازی های لازم نیز بطور کاملا صحیح انجام می شوند.
  • نمونه های کنترل کیفی خارجی به صورت کاملا صحیح انجام خواهد پذیرفت.

درسنامه باکتری شناسی

باکتری شناسی از قدیمی ترین و ابتدایی ترین علوم پزشکی است . همزیستی اجباری باکتری ها در بدن انسان نشان دهنده اهمیت دانش میکروب شناسی در علوم پزشکی می باشد. در حال حاضر چندین معضل در رابطه با باکتری شناسی پزشکی گریبان بشر امروزی را گرفته است یکی از اولویت های سازمان بهداشت جهانی پیشگیری از شیوع روز افزون سوش های باکتریایی مقاوم به آنتی بیوتیک ها یا همان ابرباکتری ها می باشد .

باکتری‌شناسی زیرشاخه‌ای از دانش میکروب‌شناسی است که به مطالعهٔ شکل، ساختمان، دگرگشت و فیزیولوژی باکتری‌ها و همچنین رابطهٔ آن‌ها با انسان، جانوران و مواد بیجان طبیعت می‌پردازد. باکتری‌شناسی شامل شناسایی، طبقه‌بندی و بررسی ویژگی‌های گونه‌های باکتریایی است.

باکتری شناسی

دانلود کتاب باکتری شناسی تامین اجتماعی

کتاب آزمون استخدامی تامین اجتماعی براساس سر فصل‌های اعلام شده از سازمان سنجش و آموزش کشور شرح و خلاصه درس و معرفی نکات برتر و تحلیل منابع و آزمون‌ها شامل خلاصه مباحث و شرح درس، معرفی نکات برتر، سؤالات ادوار گذشته استخدامی مراقب سلامت همراه با پاسخ­نامه تشریحی و سؤالات شبیه سازی شده و تألیفی آزمون استخدامی در یک مجموعه‌ی کامل می­ باشد.

دانلود جزوه باکتری شناسی

باکتری‌شناسی زیرشاخه‌ای از دانش میکروب‌شناسی است که به مطالعهٔ شکل، ساختمان، دگرگشت و فیزیولوژی باکتری‌ها و همچنین رابطهٔ آن‌ها با انسان، جانوران و مواد بی‌جان طبیعت می‌پردازد. باکتری‌شناسی شامل شناسایی، طبقه‌بندی و بررسی ویژگی‌های گونه‌های باکتریایی است.

باکتری‌ها گوناگون‌ترین و مهم‌ترین میکروارگانیسم هستند. شمار کمی از آن‌ها در انسان و جانوران و گیاهان بیماری‌زا است. به‌طور کلی بدون فعالیت آن‌ها، حیات بر روی زمین مختل می‌شود. به یقین یوکاریوتها از موجودات زندهٔ باکتری‌مانند به وجود آمده‌اند.

نظر به اینکه باکتری‌ها ساختمان ساده‌ای داشته و می‌توان به آسانی بسیاری از آن‌ها را در شرایط آزمایشگاه کشت داد و تحت کنترل درآورد، میکروب‌شناسان مطالعهٔ گسترده‌ای دربارهٔ فرایندهای حیاتی آن‌ها انجام داده‌اند.

جزوه باکتری شناسی به مسائل مختلف در این حوزه می‌پردازد. امید است خوانندگان پزشک آموز پس از مطالعه این جزوه، بتوانند بخش اعظمی از نیازهای خود را برآورد نمایند.

باکتری شناسی

باکتری گروهی از موجودات تک سلولی هستند که که پوشش بیرونی آنها نسبتا ضخیم بوده که این پوشش ضخیم آنها را احاطه کرده است . وجود آنها برای ادامه حیات بر روی زمین لازم و ضروری می باشد .

باکتری ها به دو دسته کلی پروکاریوت ها و یوکاریوت ها طبقه بندی می شوند . جانداران بسیار ریزی هستند و آنها را با یکای میکرو اندازه گیری می کنند .  در عمل باکتری هایی که دارای خواص یکسانی باشند به ندرت یافت می‌شوند، حتی باکتری هایی که از یک سلول منشا می‌گیرند ممکن است از نظر یک یا چند صفت با یکدیگر متفاوت باشند. این تفاوت ها نتیجه تغییراتی است که به علت جهش ژنی یا موتاسیون در سلول های باکتریایی پدید می‌آید.

پکیج آموزشی باکتری شناسی آزمون استخدامی

حداقل ۲ یا ۳ سوال از ویروس شناسی در گروه میکروب آزمون استخدامی معمولا طرح می شود ( البته ممکن است بسته به سلیقه طراح تعداد سوال کم یا زیاد شود ) و بسیاری از داوطلبان زمانی برای مطالعه این درس اختصاص نمی دهند و برای همین است تعداد زیادی موفق نمی شوند .

شما باید بدانید که استخدامی یک رقابت تمام عیار است و زدن سه سوال ویروس شناسی می تواند تعیین کننده در موفقیت شما باشد . جزوه ویروس شناسی گروه آموزشی حدیثی فقط با ۵۰ صفحه یعنی ۲۵ برگ این درس تعیین کننده را برای شما آماده کرده تا به راحتی و با حداقل زمان و حجم بسیار کمی بتوانید به تمام سوالات ویروس شناسی ( پوشش دهی ۱۰۰% ) پاسخ دهید.

چرا از این آموزش استفاده کنم؟

این آموزش به شیوۀ میکرولرنینگ تهیه شده و کمک میکنه بتونید تو زمان بسیار کوتاه تری نسبت به روش‌های سنتی درس خوندن به هدفی که دارین برسین. تمامی محتواهایی که تدریس میشه به صورت تخصصی انتخاب شده تا بالاترین بازدهی رو برای شما داشته باشه و دیگه کوچیک‌ترین دغدغه‌ای برای آزمون هاتون نداشته باشین.


کتاب تست و نمونه سوالات آزمون استخدامی باکتری شناسی


 

دیدگاه خود را به ما بگویید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیدواژه ها

آزمون ارشد آزمون استخدامی سرم شناسی آزمون لیسانس به پزشکی ایمنی شناسی بانک خون بیوشیمی جزوه آزمون استخدامی هورمون شناسی جزوه ایمنی شناسی جزوه بیوشیمی جزوه ویروس شناسی دانشجویان علوم پزشکی دانلود جروه هماتولوژی دانلود کتاب هماتولوژی درسنامه هماتولوژی آزمون استخدامی درسنامه ویروس شناسی دکتر محمدمهدی صدوقی سرم شناسی سرولوژی علوم آزمایشگاهی سهمیه بومی آزمون علوم آزمایشگاهی لیسانس به دکتری منابع آزمون استخدامی ایمنی شناسی نمئنه سوالات سرم شناسی نمونه سوالا آزمون استخدامی ایمنی شناسی نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک خون نمونه سوالات ایمنی شناسی نمونه سوالات باکتری شناسی نمونه سوالات سرم شناسی نمونه سوالات هماتولوژی آزمون استخدامی وزارت علوم نمونه سوالات هورمون شناسی نمونه سوال بیوشیمی هماتولوژِی هماتولوژی علوم آزمایشگاهی هورمون شناسی وزارت بهداشت ویروس شناسی کتاب تست بانک خون کتاب تست باکتری شناسی کتاب تست بیوشیمی کتاب تست سرم شناسی کتاب تست هورمون شناسی کتاب تست ویروس شناسی کتاب ویروس شناسی کتای تست ایمنی شناسی کنکور ۱۴۰۱